2703
2553
عنوان

کراتین مو

| مشاهده متن کامل بحث + 5402 بازدید | 207 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کراتین کردی چندوقت ماندگاری داره؟؟راسته که میگن با هر حموم از شامپو مخصوص و ماسک مو باید استفاده کنی ...

اره شامپو بدون سولفات و ماسک مو

پروفایلمو عوض نمیکنم لطفا درخواست نفرمایید     با تشکر😁    یا راهی خواهم ساخت    یا ساخی راهم اخ😌                                 
2720

من پارسال کراتین کردم موهامم پر پشت نیست ، ریزش داشتم قبلش ولی بعداز کراتین ریزشم خییلی کم‌شد ، چند روز پیشم رفتم دوباره انجام دادم ، واقعا نعمتیه من که خیلی راضی ام ، چون دیگه مدام لازم نیست از سشوار و اتو استفاده کنی ریزش کم میشه البته باید جای مطمعن بری که از موادش مطمعن باشی 

2714

سلام دوست عزیز .

مواد کراتین خیلی مضره و بخاراتی که بعداز هربار حمام یا سشوارازش متصاعد میشه تامدت طولانی توی اون فضا میمونه و خطرناکه برزیلیا که موهای فر دارن اولین بار این روشو ابداع کردن ولی الان اونجاها منسوخ و ممنوع شده و متاسفانه توکشورهای جهان سوم باب شده قبل از هرکاری تحقیق کنید سلامت خودتونو به خطر نندازید

من پارسال کراتین کردم موهامم پر پشت نیست ، ریزش داشتم قبلش ولی بعداز کراتین ریزشم خییلی کم‌شد ، چند ...

ابجیم سه هفتس انجام داده قبلش ریزش شدید داشت الان میگه اصلا ریزس نداره وموهاشم کمه ولی صاااااف شده وراحته

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشقای زندگیم❤همسرم❤️پسرکمون❤️خدایامواظب زندگیمون باش دور باشیم از چشم بد***
2706