2752
2734
عنوان

اونایی که راهیان نور رفتن بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 7858 بازدید | 97 پست
اسی اگه رفتی برام خیلییی دعا کن شلوار لی نبر ونپوش ...شلوار راحتی بپوش ... چفیه ببر باخودت 

سر مزار سهید علی حاتمی هم رفتی؟؟

اگه امضام میخونی برای امام زمانت صلوات بفرست 🥰😍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ما از طرف مسجد رفتیم گروهی بودیم با دوستات بری خیلیییی خوش‌میگذره

و اینکه این سفر،سفر معمولی نیست و کمی سخته باید تحملت بالا باشه 

ممکنه غذا کم باشه،جا خواب خوب گیرت نیاد،یکی گم بشه،حموم نتونی بری اما کلا خوش میگذره من یبار رفتم عالی بود برام با اینکه سخت بود دعا کنید باز برم❤️:)

سلامتی‌وجودش‌تعجیل‌درظهورش‌صلوات💚میشه برای حاجتم صلوات بفرستی❤يُدَبِّرُ الأَمْرَ اوضاع تحتِ کنترل خداست،خاطر جمع باشید..!🌱
2731

من سال85خواستم برم بابام نذاشت

الانم فکر نمیکنم طاقت رفتن و داشته باشم

چون گریه ام بند نمیاد بمیرم برا شهدا

بمیرم الهی 😔😔😔😔

خدا رو شکر میکنم مردی که بهش رأی دادم حکم شهادت گرفت، نه زخم بستر. اینبار شهدا را از صف اول چیدند!یک رئیس جمهور،یک امام جمعه،یک استاندار،یک سردار، یک وزیر😭

من چند سال پیش رفتم از طرف مدرسه زیاد بهم خوش نگذشت بخاطر همکلاسی ها که اذیتم کردم خیلی ذوق رفتن داشتم و بخاطر بارندگی زیاد جای نبردنمون😢

از طرف بسیج هم می برن

سلام😢لطفا برای آوردن رتبه توکنکور۱۴۰۱ و زندگیم (خونمون تموم بشه و بتونیم ماشین بگیرم و همسرم داخل یه شغل خوب استخدام بشه🥺(قلبـ♥️های شما دوستان بهتر از قلب های ماست )برام دعا کنید و صلوات بفرستید انشاالله به هر آنچه که می خواهید برسید 🤲🏻
گفتم من حدود ۱۵ سال پیش رفتم، از طریق دانشگاه ثبت نام کردیم ، ولی الان ساکن جنوبم، هوا عالیه بهاری

چقدرر عالی پس الان آب و هواش خوبه😍

اگر خوندیش خواهش میکنم برامامان شدنم یه صلوات بفرست،ان شاءالله با این صلوات به حاجت دل خودتم برسی، اطمینان دارم با اعتماد کردن و توکل بخدا همه چیز واقعا درست میشه...(خدیا شکرت و ممنونم که بهم نی نی دادی پدرمادرهامون و خواهرا و برادر و همسرمون رو هم صحیح و سلامت ۱۲۰سال با عمر طوولانی و باعزت برامون نگه دار الهی آممممممممین)ان شاءالله حاجت های دل شماهم برآورده بشه الهی آمممممین...

هر سال تلاش میکنم که برم

بی نظیر هست این سفر ، چه انفرادی چه گروهی 

اگر میخوای خیلی لذت معنوی ببری سعی کن  هم گروهی هات حتما مث خودت باشن‌.

وسیله هم :

سه راهی ببر (قحطیه پیریزه)

ملافه ببر 

پاور بانک 

لباس زیاد نبر ( حمل کردنش دردسره)

یه دفترچه هم بردار اگه دلت خواست حس و حالت رو بنویسی 

اگر دوست داری تسبیح بردار 

یه پتو مسافرتی 

کرم ضد آفتاب هم ببر 

شلمچه و گردان کمیل و هور ( یکی از قشنگ ترین و خوش حس ترین محل های راهیانه)

و خدایی که بشدت کافیست❤️
اسی اگه رفتی برام خیلییی دعا کن شلوار لی نبر ونپوش ...شلوار راحتی بپوش ... چفیه ببر باخودت 

باااشه حتمااا😍😍😍

اگر خوندیش خواهش میکنم برامامان شدنم یه صلوات بفرست،ان شاءالله با این صلوات به حاجت دل خودتم برسی، اطمینان دارم با اعتماد کردن و توکل بخدا همه چیز واقعا درست میشه...(خدیا شکرت و ممنونم که بهم نی نی دادی پدرمادرهامون و خواهرا و برادر و همسرمون رو هم صحیح و سلامت ۱۲۰سال با عمر طوولانی و باعزت برامون نگه دار الهی آممممممممین)ان شاءالله حاجت های دل شماهم برآورده بشه الهی آمممممین...

من دبیرستانی بودم با اردوی مدرسه رفتیم چون با دوستام بودم خیلی خیلی خوش گذشت یادش بخیر سختیای خودشو داشت از نظر همه چیز ولی خیلی ب یادموندنی بود برای خودمو دوستام، از اول تا اخرش خندیدیم

چقدررر عاللیی😍😍😍 منو شوهرم یه دختر کوچیک داریم، خانوم ها و آقایون از هم جدا هستن درسته؟

ما مرد زیاد همراهمون نبود فقط یه آخوند دوتا آقا مدیر کلی بودن داخل اتوبوس ما آره اونا جدا ما جدا ولی فکر نکنم الان ببرن

خدایا شکرت🙏🙏🙏
اسی خدا شاهده دروغ نمیگم توی خاک شلمچه حس میکردم دارم روی خون و ادما راه میرم بدون این که کسی بهم بگ ...

چقدررر خووب نمیدونی چقدررر دلم میخواد همچین فضایی برمو لذت ببرم😍😍ای خداا یعنی میشههه..😍