2733
2734

سلام فقط اونایی که اردوی راهیان نور رفتن بیان بگن چجوری ثبت نام کردن؟ گروهی یا انفرادی؟ واینکه اونجا چه چیزایی لازم هست ببریم؟

اگر خوندیش خواهش میکنم برامامان شدنم یه صلوات بفرست،ان شاءالله با این صلوات به حاجت دل خودتم برسی، اطمینان دارم با اعتماد کردن و توکل بخدا همه چیز واقعا درست میشه...(خدیا شکرت و ممنونم که بهم نی نی دادی پدرمادرهامون و خواهرا و برادر و همسرمون رو هم صحیح و سلامت ۱۲۰سال با عمر طوولانی و باعزت برامون نگه دار الهی آممممممممین)ان شاءالله حاجت های دل شماهم برآورده بشه الهی آمممممین...

من جزو اولین گروهی بودم که رفتن سال ۸۵-۸۴

بدترین روزای زندگیم بود 

بهداشت صفر 

راحتی و بهداشت محل خواب صفر 

غذا صفررررر

پول داشتم اما مغازه یا بوفه نبود 

بمیرمم دیگه نمیرم 

بدون اطلاع قبلی درخواست دوستی ندید و حتی الامکان  سوالاتتون رو در پستاتون بپرسید ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من سال۹۵رفتم از طرف مدرسه بردنمون خیلی خوش گذشت بهتره با خودت پتو ملافه ببری چون میبرن جاهای عمومی مثل خوابگاه های سپاه من بل خودم بردم چون وسواس دارم ولی غذاهاشون خوب بود خداییش ما از طرف تهران بردن خیلی خوب پذیرایی کردن

خدایا شکرت🙏🙏🙏
من جزو اولین گروهی بودم که رفتن سال ۸۵-۸۴ بدترین روزای زندگیم بود  بهداشت صفر  راحتی و ...

شما اولین نفری هستی که اینو میگی ولی از دور و بری های من دوستام،فامیلا،آشناها خییییلی تحقیق کردم همه چیشو واقعااا راضی بودن😍😍 از همه چیز الان هنوزم که هنوزه انقدر خوب بوده که بازم دارن میرن😍 همسر خودمم رفته وا واقعا خیییلی خیلیی راضی بوده ودلش میخواد منو هم ببره ان شاالله😍 هرکی رفته میگه تا نری متوجه نمیشی چقدررر خوب بوده وگرنه تاالان بازم نمیرفتن😍 

اگر خوندیش خواهش میکنم برامامان شدنم یه صلوات بفرست،ان شاءالله با این صلوات به حاجت دل خودتم برسی، اطمینان دارم با اعتماد کردن و توکل بخدا همه چیز واقعا درست میشه...(خدیا شکرت و ممنونم که بهم نی نی دادی پدرمادرهامون و خواهرا و برادر و همسرمون رو هم صحیح و سلامت ۱۲۰سال با عمر طوولانی و باعزت برامون نگه دار الهی آممممممممین)ان شاءالله حاجت های دل شماهم برآورده بشه الهی آمممممین...
شما اولین نفری هستی که اینو میگی ولی از دور و بری های من دوستام،فامیلا،آشناها خییییلی تحقیق کردم همه ...

کفتم که بمیرمم دیگه نمیرم 

لعنت به اون روزااا

بدون اطلاع قبلی درخواست دوستی ندید و حتی الامکان  سوالاتتون رو در پستاتون بپرسید ❤️
2740
ازطرف مدرسه سال۹۵....۹۶رفتم عالییییی بود ازنظر معنوی مخصوصا موقعی که شلمچه تپه سلام میبینی  و ...

چقدررر عالی 😍هرکسی دیدم رفته خیلی تعریف میکنه هنوزم دارن میرن😍

کفتم که بمیرمم دیگه نمیرم  لعنت به اون روزااا

خب برا شما خوب نبوده

من دانشجویی رفتم، فکر کنم سال ۸۶ اینا، خوش میگذره با دوستان، دیگه وسایل شخصی و ملحفه و اینا

الان آب و هواش چجوره کدوم شهر میشه دقیقا که آب و هواش رو پیگیری کنم؟ شما از چه سامانه ای ثبت نام کردید؟

الان آب و هواش چجوره کدوم شهر میشه دقیقا که آب و هواش رو پیگیری کنم؟ شما از چه سامانه ای ثبت نام کرد ...

گفتم من حدود ۱۵ سال پیش رفتم، از طریق دانشگاه ثبت نام کردیم ، ولی الان ساکن جنوبم، هوا عالیه بهاری

چقدررر عالی 😍هرکسی دیدم رفته خیلی تعریف میکنه هنوزم دارن میرن😍

اسی خدا شاهده دروغ نمیگم توی خاک شلمچه حس میکردم دارم روی خون و ادما راه میرم بدون این که کسی بهم بگه خودم کفشام دراوردن اصلا دلم نمیخواست راه برم ....خیلی معنوی بود مخصوصا شلمچه 

برام خیلییییی دعاکن

فک کنم دهلاویه بود یادم نی ولی مزار یوسف الهی فک کنم بود خیلیییی حاجت گرفتم...خالم ماشینش پارکینگ بودبراش دعاداشتم میکردم مامانم زنگ زد گف کار هالت حل شد...حالا بازم اسم شهیدش درست یادم نی

من سال۹۵رفتم از طرف مدرسه بردنمون خیلی خوش گذشت بهتره با خودت پتو ملافه ببری چون میبرن جاهای عمومی م ...

چقدررر عاللیی😍😍😍 منو شوهرم یه دختر کوچیک داریم، خانوم ها و آقایون از هم جدا هستن درسته؟

2706