2737
2739
عنوان

فعلا دست نگه دارین😐

1687 بازدید | 85 پست

بابا خانوماااااا هنوز فردا هم وقت واسه کادو دادن شوهراتون هست فعلا از ناراحتی و قهر کردن دعوا کردن دست بردارین 😅😅

هر تاپیکی میبینم میگن کادو نگرفتیم😑

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 

من نگرفتم نمیگیرمم 

یا همه...یا هیچ!                                            راضی به بودن های نصفه و نیمه ی هیچکس در زندگیتان نباشید،                                             حتی با بهانه ای به نام عشق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پارسال هم همینو گفتن🥴🥴🥴تا یه هفته حتی پربازدید ها هم این بود😂

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  
2731

اصلا اصلش مگه فردا نیست 😐ما تو روز خودش میریم خونه مادرامون نه شب قبلش😕

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
من نگرفتم نمیگیرمم 

ان شاءالله بگیری امسال عزیزم💚🌻

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 
ن ...😄

میگم صبر کن بگو خب🤨

مناسبتا را کوفت خود نکنید.من که میدونم آخرش دعواست

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
2740
اصلا اصلش مگه فردا نیست 😐ما تو روز خودش میریم خونه مادرامون نه شب قبلش😕

خوب کاری میکنی 

پارسال هم همینو گفتن🥴🥴🥴تا یه هفته حتی پربازدید ها هم این بود😂

ععه بدم میاد یعنی چی اخه حالا هر چی که گرفتی نگرفتی جنگ دعوا نداره که من درک نمیکنم اصلا نی نی سایتی های رو که تاپیک میزنن چی کادو گرفتید 😐بابا یکی داره خوب میخره یکی نداره ارزون یکی هم شوهرش اعتقاد نداره به همچین چیزی 😐

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

من امروز با شوهرم رفتم شوش، بالای ده تومن وسایل ریز خریدم، مثلا کاسه بشقاب و ... و بعدش هم رفتیم پالتو و پوتین خریدم،

چند روز پیش هم طلا خریدم،

البته بنده خدا کلا یازده ساله همه حقوقش دست خودمه،

عصری جاریم جلوی شوهرم پرسید کادو روز زن چی گرفتی،

گفتم فعلا که شوش رو جارو زدم،

بعد شوهرم گفت نه اون که وسایل خونس، کادو حساب نمیشه،

حالا با این حساب منتظر کادو باشم یا نه؟!😍😄

شدی قلب و تن و روحم💖
ان شاءالله بگیری امسال عزیزم💚🌻

چهارساله نگرفتم سال اول برد بیرون گفت هرچی دوست داری بخر منم تازه یه هفتس عقد کردیم گفتم از هیچی خوشم نیومد کنیم خجالت کشیدم نامرد پولشو نداد دیگه چهار ساله هیچی ندیدم ناراحتم نیستم مهم نی منم روز مرد نمی‌گیرم 

یا همه...یا هیچ!                                            راضی به بودن های نصفه و نیمه ی هیچکس در زندگیتان نباشید،                                             حتی با بهانه ای به نام عشق
ععه بدم میاد یعنی چی اخه حالا هر چی که گرفتی نگرفتی جنگ دعوا نداره که من درک نمیکنم اصلا نی نی سایتی ...

اره بابا مهم محبت و عشق بین دو طرفه، بعضی ها اصلا اصلا اعتقادی ندارن به کادو دادن  

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  
ععه بدم میاد یعنی چی اخه حالا هر چی که گرفتی نگرفتی جنگ دعوا نداره که من درک نمیکنم اصلا نی نی سایتی ...

به نداری ربطی ندارد منم نمی‌گیرم اصلا ناراحت نیستم بدهی داشت بخاطر من که ناراحت نشم طلاهامو نفروخت وام گرفت واسم یه دنیاست

2706