2752
2734
عنوان

نظرتون درباره یخچال دوقلو دوو

| مشاهده متن کامل بحث + 7280 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام من بالاخره خریدم بعداز کلی تحقیق همون دوقلوی دوو رو خریدم حدود ۳ ماهه و فعلا راضی هستم

راستی اینم بگم درمورد باز شدن درش واقعا ۹۰ درجه بیشتر باز نمیشه .

و طبقاتش به سختی در میاد و من نتونستم تو جاییکه براش درنظر گرفتن برای جابجاکردن طبقات جا بجا ش کنم.

فقط عیبش همینه.

یخسازش خوبه آب سرد کنش خوبه خدمات پس از فروش عالی برای هر مشکلی تماس بگیرید سریع پیگیری میکنن و نیرو میفرستن

سلام عزیزم یخچالت خوب کار میکنه؟ چند روزه دنبال یخچالم دارم دیوونه میشم بین برندا😶شما چند خریدین؟

سلام بله فعلا خوبه اسفندماه خریدم.

۵۵ خریدم ولی گرون شده

نسبت به یخچال قبلیم که دوقلو پارس بود باوجود اینکه حجمش بیشتره ولی فضای داخلی کمتری داره البته کافیه.

خدمات پس از فروش عالی فقط مشکلش جابجایی طبقاته چون ۹۰ درجه بیشتر باز نمیشه یعنی مکافاته

سلام عزیزم یخچالت خوب کار میکنه؟ چند روزه دنبال یخچالم دارم دیوونه میشم بین برندا😶شما چند خریدین؟

منم هم بین دوقلو دووو الجی و سامسونگ موندم

اخع نمدونم الجی اصلی رو باید ار کجا پیدا کرد تهران چن تا پیج دارم نمدونم چیکار کنمم

شما جایی نمیشناسین

عزیزم شنیدم امین حضور میتونی ال جی و سامسونگ اصل پیدا کنی تهرانی؟

ولی واقعن رد دادم از ی طرف میگم نکنه الجی سامسونگ گیر بیارم اصلشو ولی چن سال دیگ مشکلی داشته باشه وسیلش گیر نیاد کسی درس نکنه اصن موندم بخدا

منم هم بین دوقلو دووو الجی و سامسونگ موندم اخع نمدونم الجی اصلی رو باید ار کجا پیدا کرد تهران چن تا ...

منم خیلی دنبال الجی و سامسونگ بودم حتی بانه هم رفتم ولی ترسیدم تقلبی باشه قطعاتشم اصلا پیدا نمیشه یه موقع مشکل پیش بیاد دردسر میشه.حتی رفتم سنندج استوک الجی سامسونگ اصل دیدم 

امین حضور که خیلی گرونه همین دوو رو من خریدم ۵۵ امین حضورم رفتم زیر ۶۴ نبود

ولی واقعن رد دادم از ی طرف میگم نکنه الجی سامسونگ گیر بیارم اصلشو ولی چن سال دیگ مشکلی داشته باشه وس ...

اکثر شهرا از بندر گناوه هم میارن .

درکتون میکنم قبلا این مشکلاتو نداشتیم الجی سامسونگ اثل هرچی میخواستیم میخریدیم من۲۰ سال پیش پارس خریدم با سامسونگ تقریبا هم قیمت بودن 

منم خیلی دنبال الجی و سامسونگ بودم حتی بانه هم رفتم ولی ترسیدم تقلبی باشه قطعاتشم اصلا پیدا نمیشه یه ...

اره دقیقن با خودم‌میگم خب اصلشو پیدا کردم دوروز دیگ خراب شه واس وسایلاش چیکار کنم 😫😫

الان عزیزم شما دوو خریدی راضی؟

2706