2737
2734

نداره 

اگه برای سلامتی دخترم صلوات فرستادی امیدوارم خدا غم از دلت برداره و غرق در شادی بشی(با آی وی اف مامان شدم🥰)نی نی یار با حرف حق مشکل داری؟!😏از سال ۹۲اینجام و‌هزار باری مورد عنایت نی نی یار قرار گرفتم😒اگه یه جا باهات بحثم شده یه تاپیک دیگه دارم رو کامنتت نظر میدم بدون اصلا به نام کاربریت توجه نکردم والا برام اهمیتی نداری🥴❌لطفا آقایون و افراد زیر ۱۸سال منو ریپلای نکنن ممنون❌وزن فعلی ۸۶/۲۰۰      هدف اول ۸۰      هدف دوم ۷۶   هدف سوم ۷۲  هدف چهارم ۶۸  حذف

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم فک کنم نداره چن روز باتاخیر زدی؟

تاخیر ندارم ک هنوز یه هفته مونده پری ولی هاله داره میبینمش شوهرمم دید نمدونم خط تبخیره یا هاله فقط.خط تبخیر بعد چقد میفته؟

تاخیر ندارم ک هنوز یه هفته مونده پری ولی هاله داره میبینمش شوهرمم دید نمدونم خط تبخیره یا هاله فقط.خ ...

منم ۳ روز مونده پری بی بی میرزارم از دو روز پیش هاله ضعیف داره داره 

بعد ۱۰ دقیقه 

خدا کنه مامان بشیم

به حکمتش دل بسپار…
تاخیر ندارم ک هنوز یه هفته مونده پری ولی هاله داره میبینمش شوهرمم دید نمدونم خط تبخیره یا هاله فقط.خ ...

منم یک هفته به پریودی بی بی چکم هاله خیلیییی کم رنگ انداخت زیر دودقیقه بود بعد یک روز درمیون بی بی چک میزدم پرنگ تر میشود تا بعد موعدکه دیگه قشنگ پرنگ پرنگ شد رفتم ازمایش اگه اینجوری باشه درسته اگه نه زیاد امیدوارنباش باید هروز پرنگ تربشه و سریع بیفته هاله

2738
منم یک هفته به پریودی بی بی چکم هاله خیلیییی کم رنگ انداخت زیر دودقیقه بود بعد یک روز درمیون بی بی چ ...

من تازه کورتاژ کردم خیلی میترسم ال دی میخوردم ولی نمدوتستم مسکن و چرک خشک کن اثرشو از بین میبره خوردم با ال دی جلوگیری هم نداشتم خیلی میترسم ازین موضوع😔

2706