2733
2739
عنوان

عفونت ادراری دخترم

218 بازدید | 19 پست

سلام مامانا دخترم دو سالشه تب داشت آزمایش ادرار داد معلوم شد عفونت داره حالا بردمش دکتر بهش دوتا آمپول سفتریاکسون داده که هردوازده نصف تزریق کنه با یه شربت نایلیدیسک اسید میترسم آمپول رو واسش بزنم آخه دخترم لاغره و داخل نت هم در مورد این آمپول چیزای خوبی ننوشته به نظرتون چیکار کنم از دیشب تا حالا تو فکرم نخوابیدم

حتما بزن عزیز

عفونتش خیلی بالاست که امپول داده 

دور از جون عفونت میزنه به خون و کلیه 

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......

من ازین آمپوله زدم،اتفاقا جایی هم زدم که دستگاه شوک و اینا نداشتن،چیزیمم نشد

نمیدونم دیگه

چهار بار زدم

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شما میتونی یجای مجهز ببری بزنن که خیالت تخت باشه،قبلش بگو به پرسنل ها،تا ببینن نگرانیت بجاست یا نه 

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.

تند تند مایعات و هر نیم ساعت ببر دستشویی و خودت بشورش تند تند شلوارشو عوض کن و ش و رت پاش نکن منم دخترم عفونت گرفت شربت داد بهش و اینها رو رعایت کردم خدارو شکر خوب شد لاغریش از عفونته اویشنم بجوشون بهش بده 

دخترم تمام زندگیم 
2740
تند تند مایعات و هر نیم ساعت ببر دستشویی و خودت بشورش تند تند شلوارشو عوض کن و ش و رت پاش نکن منم دخ ...

ممنون سه ماه پیش چکاپ کامل دادم مشکلی نداشت از بد شانسی من تازه اینطور شده

اخه مشکلی پیش نمیاد

عزیزم چه مشکلی اخه 

اون دکتر این رو تجویز کرده چون لازم بوده 

ضرر امپول خیلی کمتر از بودن عفونت توی خون دخترته اصلا اهمال نکن به کلیه بچه اسیب میرسه

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
ممنون سه ماه پیش چکاپ کامل دادم مشکلی نداشت از بد شانسی من تازه اینطور شده

اشکالی نداره دستشویی شو حتما ببر خودت بشورش دست بکش فقط درمانش تند تند بره دستشویی خدارو شکر دختر من خوب شد شماهم یک مدت رعایت کن خوب میشه 

دخترم تمام زندگیم 
حتما ببر بیمارستان بزن درمانگاه نه ها  حتما داروها شو تا دونه اخر استفاده کنه

اخه بمارستان دارویی که خودشون تجویز نکردن رو تزریق میکنن یا بی خیال این داروها بشم ببرمش پیش یه دکتر دیگه

اشکالی نداره دستشویی شو حتما ببر خودت بشورش دست بکش فقط درمانش تند تند بره دستشویی خدارو شکر دختر من ...

پوشکه هنوز راه نمیره دوسالشه گفتن تاخیر حرکتی راه میوفته ای خواهر پوسیدم دیگه از غصه

2706