2733
2734
((مردم)) از کلمه مردم استفاده نکنید چون مرد ها رو فقط آدم حساب کرده    

اولین باره اینو میشنوم:/

آزادی معنی نداره،،،وقتی زندانی افکار خودتی...                      بعضی مواقع وقتی میگم آزادی.. مردم های جاهل: میخای لخت بیای بیرون؟ نه! میخام اختیار داشته باشم حق انتخاب، حق اظهار نظر، حقوق طبیعی خودم ک لازم نباشه از یه نر بگیرم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به نظر من تا زمانی که تو ایران مهریه و شیر بها و خرج خونه وظیفه ی مرده حرف از برابری خنده داره ما ب ...

ارث زن نصف مرد و دیه جنین پسر بیشتر از دختره رو نگفتی 

آزادی معنی نداره،،،وقتی زندانی افکار خودتی...                      بعضی مواقع وقتی میگم آزادی.. مردم های جاهل: میخای لخت بیای بیرون؟ نه! میخام اختیار داشته باشم حق انتخاب، حق اظهار نظر، حقوق طبیعی خودم ک لازم نباشه از یه نر بگیرم.

متاسفانه خیلی از افرادی که از فمنیست بد میگن بخاطر نداشتن مطالعه است اگر تاریخ صدر اسلام رو بخونید می‌بیند حضرت محمد زمانی که اعراب جاهلیت دختر رو زنده به گور می‌کردند برای دخترش ارث تعیین کرد با زنان مدینه بیعت کرد و از زنان در ساخت مسجد مدینه استفاده کرد پس می‌بینیم برابری زن و مرد ضد اسلام نیست که بعضی ها میگن و از صدر اسلام پیامبر شروع کننده برابری زن و مرد بوده که متاسفانه یه عده جاهل جلوی این حرکت رو در طول قرن ها گرفتند وگرنه الان این وضعیت زنان نبود 

به نظر من تا زمانی که تو ایران مهریه و شیر بها و خرج خونه وظیفه ی مرده حرف از برابری خنده داره ما ب ...

خب خانما مهریه دارن ولی اکثرا حق طلاق ندارن.شیربها دارن ولی جهیزیه هم به عهده زنه.خرج خونه اگه به عهده مرده کار خونه هم به عهده زنه

افراط همه چی رو خراب میکنه و متاسفانه ادم افراطی همه جا هست

حتی شعار برابریشونم درست نیست ، یعنی چی همه چیز برابر!!

مگه مرد و زن از نظر اناتومی بدن و روحیات مثله همن که همه‌چیشون برابر باشه و یه قانون برابر بشه براشون‌نوشت

مثلا زنها از نظر بدنی ضعیف ترن پس در صورت انجام کار سخت باید این مورد در نظر گرفته بشه و اسونتر بهشون بگیرن

یا مثلا زن از نظر روان به بچه وابسته تره و‌این یه حس غریزیه پس نباید در حضانت فرزند با مرد حقش برابر باشه وکلی مورد دیگه

❌❌ لطفا لایک نکنید ❌❌
متاسفانه خیلی از افرادی که از فمنیست بد میگن بخاطر نداشتن مطالعه است اگر تاریخ صدر اسلام رو بخونید م ...

کو برابری؟ وقتی ارث زن کمتره

دیه جنین دختر کمتره

قانون هم ب نفع مرده 

کو عدالت؟ 

خب خانما مهریه دارن ولی اکثرا حق طلاق ندارن.شیربها دارن ولی جهیزیه هم به عهده زنه.خرج خونه اگه به عه ...

مثلا این مهریه ینی فروش زن هس 

حقوق طبیعیش دس مرده

ارث زن نصف مرد و دیه جنین پسر بیشتر از دختره رو نگفتی 

دقیقا همینه

به نظرم نمیشه همه چیزو یه جا تغییر داد

ولی میشه با قدم های کوچیک شروع کرد مثلا با دادن یه سری حقوق مثل مهریه و... برای به دست آوردن یه سری حقوق دیگه مثل حق طلاق

اول باید از خودمون شروع کنیم

واقعیت های جامعه رو ببینیم و بر اساس اون ها برنامه بچینیم

چیزایی که شما گفتین رو منم می دونم و دیدم ولی با چیزایی که من گفتم ضدیتی ندارن

کو برابری؟ وقتی ارث زن کمتره دیه جنین دختر کمتره قانون هم ب نفع مرده  کو عدالت؟

دقیقا همین رو گفتم وظیفه فقه اینه که قوانین اسلام رو بروز کنه ولی یه عده آدم افراطی اجازه به روز شدن قوانین اسلامی رو نمیدن گرچه من خودم خیلی به قوانین اسلام اعتقادی ندارم این رو به این دلیل گفتم که کسانی که فمنیست رو کفر میدونن بفهمند اینطور ها هم نیست. هر چیزی با اقتضای زمان باید تغییر کنه 

دقیقا همینه به نظرم نمیشه همه چیزو یه جا تغییر داد ولی میشه با قدم های کوچیک شروع کرد مثلا با دادن ...

پس ارث و دیه و شهادت زن اینا چی؟