2737
2739
دقیقا همین رو گفتم وظیفه فقه اینه که قوانین اسلام رو بروز کنه ولی یه عده آدم افراطی اجازه به روز شدن ...

چی بگم وقتی اکثر همجنس هامون نر پرستن ومغزشونو شوستشو دادن و نمیتونن واقعیتارو ببینن و خودشونو جنس دوم میدونن

آزادی معنی نداره،،،وقتی زندانی افکار خودتی...                      بعضی مواقع وقتی میگم آزادی.. مردم های جاهل: میخای لخت بیای بیرون؟ نه! میخام اختیار داشته باشم حق انتخاب، حق اظهار نظر، حقوق طبیعی خودم ک لازم نباشه از یه نر بگیرم.
خب خانما مهریه دارن ولی اکثرا حق طلاق ندارن.شیربها دارن ولی جهیزیه هم به عهده زنه.خرج خونه اگه به عه ...

عزیزم منم همینو میگم دقیقا 

اینا یه جورایی امتیاز مثبت برای طرفین هست

درحالی که اونی که دنبال برابریه امتیاز نمی خواد برابری واقعی می خواد

مثلا دوست من از مهریه بخاطر حق طلاق گذشت

به نظرم بهتره اول این امتیازا برداشته بشن چه برای مرد چه برای زن

نمیشه هم حق طلاق خواست هم مهریه و شیربها

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چی بگم وقتی اکثر همجنس هامون نر پرستن ومغزشونو شوستشو دادن و نمیتونن واقعیتارو ببینن و خودشونو جنس د ...

یعنی عزت نفس ندارن در هرصورت خودشون رو در حد یه عروسک تو رختخواب برای مرد میبینن به انسانیت و حق و حقوق خودشون باور ندارند تا حرف هم میزنی میشی کافر تو یه تاپیک چند وقت پیش کم مونده بود یه خانمی من رو سنگسار کنه که من حوصله نداشتم ادامه ندادم گفتم بزار با جهالت خودش خوش باشه

2742
اون چیزی که شما میگید خیلی خوبه ولی نمیشه تو جامعه ایران یک دفعه ای بهش رسید فقط هم مشکل قانون نیست ...

مشکل از قانونه

طرز فکر من ایراد ندارع منم یه انسانم میخام مث یه انسان با من رفتار کنن نه یه کالا

آزادی معنی نداره،،،وقتی زندانی افکار خودتی...                      بعضی مواقع وقتی میگم آزادی.. مردم های جاهل: میخای لخت بیای بیرون؟ نه! میخام اختیار داشته باشم حق انتخاب، حق اظهار نظر، حقوق طبیعی خودم ک لازم نباشه از یه نر بگیرم.
خب خانما مهریه دارن ولی اکثرا حق طلاق ندارن.شیربها دارن ولی جهیزیه هم به عهده زنه.خرج خونه اگه به عه ...

جهیزیه رو پدر زن میده نخودش بیرون کار کردن هم با تو خونه کار کردن زیاد فرق داره بعضی وقت ها هم انتظار دارین تو خونه کمکتون کنیم مهریه هم اونقدر زیاده که حق طلاق جولوش هیچی نیست

2738
مشکل از قانونه طرز فکر من ایراد ندارع منم یه انسانم میخام مث یه انسان با من رفتار کنن نه یه کالا

ارث رو که خانواده تعیین میکنه دوم اینکه تو ۹۰ درصد شهدا مرد هستن باید هم فرق باشه

ارث رو که خانواده تعیین میکنه دوم اینکه تو ۹۰ درصد شهدا مرد هستن باید هم فرق باشه

تاپیک مال پارساله 

حوصله حرف زدن راجع ب این چیزا هم ندارم 

ده جنین در برابر مهریه ای که شما میگیرید هیچی نیست

جدی میگی😂😂کاش اینطور بود ولی در حقیقت اینطور نیست