2733
2734
عنوان

سرفه شدید ماه هشتم بارداری

121 بازدید | 2 پست

خانوما خیلی نگرانم هفته 33هستم دو روزه سرماخوردم گلوم التهاب داره سرفه خشک دارم ،هر وقت سرفه میکنم از استرس دارم میمیرم بچه م چیزیش نشه شکمم تکون میخوره با سرفه ها ،دکترم رفتم سفکسیم 400داده ولی سرفه دارم ،الان نگران بچه مم با سرفه کردن من اذیت میشه؟؟؟؟

خدایا شکرت بخاطر نعمت زیبایی که بهمون دادی🤰❤مامانای مهربون واسه سالم به دنیا اومدن نی نی مون التماس دعا🌿💋

زیر شکمت رو با یک روسری یا شال بزرگ ببند تا بچه اذیت نشه و گلوت رو هم با روغن زیتون چرب کن و با یه روسری نخی کوچیک ببند خوب میشه سرفه هات 

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
زیر شکمت رو با یک روسری یا شال بزرگ ببند تا بچه اذیت نشه و گلوت رو هم با روغن زیتون چرب کن و با یه ر ...

باشه گلم ممنونم

خدایا شکرت بخاطر نعمت زیبایی که بهمون دادی🤰❤مامانای مهربون واسه سالم به دنیا اومدن نی نی مون التماس دعا🌿💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.