2733
2734
عنوان

رفتار با شوهر مغرور

| مشاهده متن کامل بحث + 1374 بازدید | 37 پست
همش حرفای منه به شوهرم،منتها توی دلم مونده،حتی جرات گفتنش رواداری خدایا .تو منی یامن توام

گفتن و نگفتنش یه حاله وقتی تاثیری روش نداره و همیشه حق رو به خودش میده گفتنش فقط باعث میشه یکم سبک بشی

گفتن و نگفتنش یه حاله وقتی تاثیری روش نداره و همیشه حق رو به خودش میده گفتنش فقط باعث میشه یکم سبک ب ...

راست میگی .من که فقط با موزیک خودمو سرگرم میکنم

۱۵ ساله توحسرت اینکه یک بار به خاطر کاراش که قلبمو میسوزونه،ازم عذز خواهی کنه موندم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راست میگی .من که فقط با موزیک خودمو سرگرم میکنم ۱۵ ساله توحسرت اینکه یک بار به خاطر کاراش که قلبمو ...

فکر کنم تنها راه اینه به عنوان یه آدمه بی تاثیر ک فقط باید تو این خونه باشه،بهش فکر کرد.یکم فکر کن به خودت ببین چقدر خودتو نادیده گرفتی و همینطور ضعیف و بی اعتماد بنفس شدی.وقتشه به خودمون اهمیت بدیم

2731
رفتم ولی میگه باید حتما همسرت بیاد مشاوره حرفاش رو بشنوم ولی باهاش مطرح کردم گفت هم روانشناسه نفهمه ...

اینجوری که میگی هر راهی راامتحان کردی

همسرت اصلا حاضر به همکاری باتونیست نمی دونم توبیشتر همسرت می شناسی  شاید راهی باشه من خودم سعی می کنم مسائل رابا خانواده شوهرم درمیون نذارم چون اونابیشتر سمت پسرخودشون میگرن وبیشتر مسائل پیچیده می کنند گفتم شاید ازسمت خانواده همسرت اگر بزرگی که حق به جانب نباشه باهش صحبت کنه  بشه کاری کرد تا این رنج این مسئله برای توکم بشه

هیچ وقت نمیشه برای زندگی دیگران نظر بدی که چیکارکنند  چند بار پیامم پاک کردم دوباره نوشتم تنها راهی که به ذهنم رسید ودرست مشاوره بود

اینجوری که میگی هر راهی راامتحان کردی همسرت اصلا حاضر به همکاری باتونیست نمی دونم توب ...

قبلا یبار به داداشش گفتم از شوهرم بزرگتره و مجرد بود.خیلی فهیم و بی طرفه اونم آخرش باز گفت مشاوره ک من رفتم شوهرم نیومد.الان برادرشوهرم متاهله درست نیست بهش بگم شاید خانمش ناراحت بشه

2740