2733
2739
عنوان

رفتار با شوهر مغرور

1321 بازدید | 37 پست

سلام بچه ها اینقدر از این شرایط کلافه ام ک عضو شدم شاید کمکی بهم بشه.

شوهرم خیلی خودخواه و مغروره.همیشه باید نازشو بکشم.همیشه واسه چیزهای بی ارزش چند روز قهر میکنه کامل.الان یک هفته اس بخاطر آشتی کردن با خواهرم قهر کرده باهام.چیکار کنم دیگه خسته شدم از اخلاقش😔

یه مدت اصلا به رفتارهاش واکنش نشون نده و کلا توی حرفات به طور غیر مستقیم بفهمون بهش که از رفتارهای بچگانه بدت میاد و کسی که این رفتارها رو داره به بلوغ فکری نرسیده 

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اه.خدا بهت صبربده.کاش یه کم شوهرمن قهرمیکرد.قهرم میکنم باهاش ول نمیکنه منو.همش میاد منت کشی .ولی مث شوهرتوهم خوب نیست.بهرحال مدلشه.شوهرخارشوهرمنم همیشه قهره.اصلا نمیدونیم چرا زن گرفته😂😂ولی خارشوهرم براش مهم نیس مث دوتا آدم غریبه باهم زندگی میکنن🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

چرانگران باشیم؟شایدهرگز پیش نیاید

من ۲۹ سالمه.شوهرم ۳۸.دوتا بچه داریم

هر دوتامون لیسانس

۱۱ ساله ازدواج کردیم

حتی خانواده اش میگن تو چطور اخلاقشو تحمل میکنی.زبون تند و تیز ک مستقیم تیر میشه تو قلبت.بخاطر پسرم ک میترسه من الان ۳ ساله تو اتاق پسرم میخوابم.نه مشاوره میاد نه حاضره کسی باهاش حرف بزنه

من شوهرم نیست ولی خیلی مغروره😐خیلیااااااا 

بهشم میگم خیلی مغروری میگ من برای هرکی مغرور باشم با تو نیسنممممم😏😏😏

.من وقتی چروک، زیر چشماتم بیوفته دوست دارم.من اونجایی که همه چیو باختی هم دوست دارم.توو اوج خوب نبودنت هم دوست دارم.اصلا من آدم دوست داشتن تو، تو روزای تنهایی و سختیتم.🤍🌸برای تویی که عاشقتم♡..................                             با احترام عاشق فردی با۱۲ سال اختلاف سنی شدم🙂💞بهتره هم و قضاوت نکنیم ما رسالت قضاوت و نداریم رفیق هروقت مشکل داشتید میتونید بگید براتون یاسین بخونم❤️
2740
شاید چیزای بی ارزش که تو می گی برای او خیلی ارزش دارند شاید شاید.... 

صبح دیر بیدار بشم کل روز قهره.ناهار دیر آماده کنم قهره.آرایشگاهم طول بکشه قهر میکنه.با خواهرم ۲ سال قهر بودم چون حرفمو گوش نداد با یکی نامزد شد ک بهم خورد بعد آشتی کردم این قهر کرد با من.

من شوهرم نیست ولی خیلی مغروره😐خیلیااااااا  بهشم میگم خیلی مغروری میگ من برای هرکی مغرور باشم ...

فکر میکنه خداس😣اگه بره حمام بیاد من بهش توجه نکنم نبوسمش قهر میکنه بعد من رفتم موهامو برا اولین بار آمبره کردم حتی نظرهم نداد.اصلاح کنم اصلا نمیفهمه

فکر میکنه خداس😣اگه بره حمام بیاد من بهش توجه نکنم نبوسمش قهر میکنه بعد من رفتم موهامو برا اولین بار ...

دقیقاااا😐مثلا من گفتم ی کاریو میخام بکنم بعد پشیمون شدم بهشم نگفتم اومد با دلخوری ک چرا پای حرفت نمیمونی و فلان.

💁🏻‍♀️بعد خودش ی کاری میکنه رو مخم باشه اصلا توجه نمیکنه  دیکتاتوریم رفتار میکنه😐😂

.من وقتی چروک، زیر چشماتم بیوفته دوست دارم.من اونجایی که همه چیو باختی هم دوست دارم.توو اوج خوب نبودنت هم دوست دارم.اصلا من آدم دوست داشتن تو، تو روزای تنهایی و سختیتم.🤍🌸برای تویی که عاشقتم♡..................                             با احترام عاشق فردی با۱۲ سال اختلاف سنی شدم🙂💞بهتره هم و قضاوت نکنیم ما رسالت قضاوت و نداریم رفیق هروقت مشکل داشتید میتونید بگید براتون یاسین بخونم❤️
سلام دلیلش ازخودش بپرس بگو برای چی من باخواهرم اشتی  کردم توقهر کردی؟

اصلا حرف نمیزنه باهام.خواهرم بخاطر این پسره بهم گفت اگه مخالفی برو به جهنم منم ۲ سال باهاش قهر بودم ولی الان بهم خورده خودش ازم عذرخواهی کرد گفت اشتباه کردم منم بخشیدمش

به اون چه که شما با خواهر خودت آشتی کردی؟ مشکلتون با خواهرتون و قهرمان به شوهرت مربوط میشده؟

نه اصلا به شوهرم مربوط نیس.حتی بعد از اینکه پدرم به اجبار رضایت به نامزدیشون داد دیگه شوهرم پاشو خونه بابام نذاشت .حتی اگه با شوهرم چشم تو چشم بشن بابام میره بهش دست میده سلام میده اون یه سلام خشک سرد.هیچوقتم خودش نمیره جلو سلام کنه حتی