2737
2734

🙂 شما کیو ت خیالتون دارید واس همیشه؟

ما با یکی بودیم متاسفانه اون رفت از اون روز ب بعد خاطراتش اشک‌میشه میاد پایین دود میشه میره بالا🌚

یکی هست یه ادم خیالیه ، اصلا وجود خارجی نداره همه چیشو همونجوری که دوست دارم ساختم تو ذهنم و باهاش حرف میزنم باهاش بیرون میرم حتی گاهی انقد دلم واسش تنگ میشه که کاش واقعی بود گریه میکنم😂خیلیم خوابشو میبینم ، مثلا خواب میبینم موهامو ناز میکنه یا باهام حرف میزنه درکم میکنه و خیلی قابل اعتمادمه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی هست یه ادم خیالیه ، اصلا وجود خارجی نداره همه چیشو همونجوری که دوست دارم ساختم تو ذهنم و باهاش ح ...

:) عزیزم

ما با یکی بودیم متاسفانه اون رفت از اون روز ب بعد خاطراتش اشک‌میشه میاد پایین دود میشه میره بالا🌚
2731
2738
چقدر عجیب، اذیت نمیشی؟ 

البته همون ادمی که فوت کرد و تصور نمیکنم فقط یکی با همون اخلاقا ولی ظاهر متفاوت ،موقع هایی که دلم میگیره باهاش خرف میزنم و از طرف اون تو ذهنم خودمو دلداری میدم و اروم میشم 

چقدر بده که آدم یکی رو کنارش نداشته باشه ، منم برای تسکین خودم اینجوری ام خیلی شبا از سنگینی خستگی ر ...

منم دقیقا همینم ،چون همیشه هم تنهام شروع میکنم به خیال پردازی ،شبا همیشه خودمو تو بغلش میبینم ،یجور غم انگیزه🥲

منم دقیقا همینم ،چون همیشه هم تنهام شروع میکنم به خیال پردازی ،شبا همیشه خودمو تو بغلش میبینم ،یجور ...

همیشه با خودم میگم چرا خدا یکی رو کنارم نمیزاره ، من ۲۶ سالمه ، همیشه تو هر شرایط تنها بودم

البته همون ادمی که فوت کرد و تصور نمیکنم فقط یکی با همون اخلاقا ولی ظاهر متفاوت ،موقع هایی که دلم می ...

نه منظورم اینه که وقتی به این فکر میکنی که اون آدم واقعی نیست و اصلا هیچوقت قرار نیست در واقعیت کنارت باشه برات خیلی ازار دهنده نیست؟ چون ببین من و کسی که باهاش تو رابطه هستم راهمون دوره، بعد منم مثل تو خیلی وقتا تصور میکنم که باهامه یا شبا تصور میکنم داره نازم میکنه ولی پشت همه این تصورات یه موجود واقعی وجود داره دیگه