2733
2739
عنوان

شاهکارهای ادبی جهان (تاپیک اول)

649 بازدید | 37 پست

شاهکار های ادبی جهان

{ کلاسیک }

(به ترتیب حروف الفبا)

الف و ب

1-آبهای بهاری  ایوان تورگنیف

روسی  سال انتشار 1872

2-آتالا  شاتوبریان

فرانسوی  1801

3-آتش درخشان  جان اشتاین بک

امریکائی

4-آخرین روزهای یک محکوم به اعدام

ویکتور هوگو  فرانسوی  1829

5-آدم زیادی  ایوان تورگنیف

روسی  1850

6-آدم کشی های کوچه بزرگ  ادگار آلن پو

امریکائی  1841

7-آدمک حصیری  آناتول فرانس

فرانسوی

8-آرتامانوفها  ماکسیم گورکی

روسی  1927

9-آرزوهای بر باد رفته  انوره دو بالزاک

فرانسوی  1837-1843

10-آرزوهای بزرگ  چارلز دیکنز

انگلیسی  1861

ادامه پست بعد...

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

ممنون از تاپیک خوبتون.

دوست عزیزم شما کتاب برای اعتماد به نفس و عزت نفس چی رو معرفی می کنید؟

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی تا شب نرود صبح پدیدار نباشد.    دارم تلاش میکنم واسه شجاع شدن برام دعا کنید.🤍               عاشق زمستونم🤍😊    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مرسی عزیزم فقط حوصله میخوام برگردم به روال قبل بتونم بخونم🥲

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2740
زن و رهایی از وابستگی.و زن قدرتمند

ممنونم ازتون❤

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی تا شب نرود صبح پدیدار نباشد.    دارم تلاش میکنم واسه شجاع شدن برام دعا کنید.🤍               عاشق زمستونم🤍😊    

11-آسیه  ایوان تورگنیف

روسی

12-آشتی ناپذیر  جک لندن

امریکائی

13-آناکارنینا  لئون تولستوی

روسی  1878

14-آوای وحش  جک لندن

امریکائی  1903

15-آهنگهای شاعرانه  لامارتین

فرانسوی

16-آینده ی بشر  برتراند راسل

انگلیسی

17-ابله  داستایوسکی

روسی  1868

18-ادیسه  هومر

اواخر قرن 8 پیش از میلاد  یونانی

19-از زمین تا ماه  ژول ورن

فرانسوی  1870

20-اسارت بشری  سامرست موام

انگلیسی

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
یه کتاب دیگه است روانشناسم بهم معرفی کرده برا بهتر کردن رابطه م با شوهرم.پنج زبان عشق .اگه متاهلی تو ...

نه مجردم❤