2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

کتو ژنیک خیلی خوبه اما من نقرس گرفتم اگر میخواهی بگیری باید مراعات این مسله رو بکنی

از تاپیک های قبل من دیدن کنید کاربر مذکر... چون بای پس کردم بخاطر تاپیک (دکتر خوب برای جراحی معده......) میام اینجا بلکه بتونم به کسی کمک کنم ....اینو‌ گفتم که زیاد قربون صدقه نرید

نمیدونم اِلام مامان پانیذ اسماعیلی و میشناسی یا نه اما اون چند روز پیش یه متخصص معرفی کرد که رژیم کتوژنیک میده

منم موندم بگیرم یا نه

چون برنج و نون اینا اصلا نداره و من اگر برنج نخورم دیوونه میشم😮‍💨

کتو ژنیک خیلی خوبه اما من نقرس گرفتم اگر میخواهی بگیری باید مراعات این مسله رو بکنی

چرا نقرص گرفتید 

تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود در انتظار خدا بودن یعنی درنیافتن اینکه او را هم اکنون در وجود خود داری💚.
میشه یه توضیحی راجب مقدار خوردنت بدی؟؟چه ساعتایی میخوردی چه مقدار..روغن مصرفیت هم بگو لطفا

هر چقد میلم میکشید هروقت گشنم بود میخوردم 

روغنمم چون از دنبه بدم میاد زیتون مصرف میکردم کنار غذامم ک کره محلی میخوردم علاوه بر روغن غذام

2706