2733
2734

تو نی نی سایت یه نفر نیست که برا رضای خدا یه ف....ال قهوه برا من بگیره

پسرم،شاهزاده من ...‌دخترم، ملکه من.... از خدا خواسته ام همیشه شما را در آغوش بگیرد تا خیالم راحت باشد هیچ وقت تنها نیستید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من فقط میدونم برای فاااال قهوه باید اول یه قهوه بخوری کی این وقت شب  میره قهوه درست کنه بخوره ت ...

یکی پیدا بشه من فردا صب بهش مبگم اصلا هروقت بگه همون وقت بهش میگم

پسرم،شاهزاده من ...‌دخترم، ملکه من.... از خدا خواسته ام همیشه شما را در آغوش بگیرد تا خیالم راحت باشد هیچ وقت تنها نیستید

بقران من بلد بودم میگرفتم برا هرکسی 

کلا وقتی کاری بلد باشم از کسی دریغ نمیکنم

2738
بیا فالت ببینم 

وای جدی میگی خدا خیرت بده بحق امام حسین

چند سالته اسمت چیه متولد چه ماهی هستی ازدواج کردی یا نه 

اره عزیزم متولد دی ماه سال ۷۲ هستم یعنی ۲۹ سالمه اره ازدواج کردم دوتا بچه دارم یه دختر و یه پسر

واسه کار شوهرم میخوام برام ف‌....ال بگیری ببینم کارش چی میشه درست میشه میره سرکار

2706