2737
2739
عنوان

هدیه روز مادر برای مادرشوهر

169 بازدید | 18 پست

سلام خانوما 

برای مادر شوهری که میگه برام حتما پول بدین روز مادر 

چقدر بدیم بهتره!؟

باید حرف دلمو هم بزنم:

خدایی یه عده خیلی پرروعن دگ خبری از بزرگی و بزرگتر و دل سیری نمونده 

میخواستم براش از بوتیکی ک اقساط ازش برمیدارم بلوز بردارم اونجا هم لباساش همه بالای۵۰۰تومنه من انقدر نقد ندارم  از طرفی مامان خودمم هست 

دلش برای پسرش هم نمیسوزه

😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم همسرت بده هر چقدر در توانش هست نمیفهمم چرا شما انقد خودتو اذیت میکنی

خود را ضعیف و کم ندان💕 تنها در این عالم ندان❤             تو شاهکار خالقی💎 تحقیر را باور نکن⛔                         بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش👩‍🎨                               زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکنن⛔                 تصویر اگه زیبا نبود😔 نقاش خوبی نیستی 🙃                                  از نو دوباره رسم کن✍️ تصویر راباور نکن⛔                خالق تو را شاد آفرید🥰آزاد آزاد افرید💃💃                              پرواز کن تا آرزو 🦋زنجیر را باور نکن⛔:)
2731
۲۰۰ بده وقتی اونقدر نداری عزیزم برکت باشه فقط

ما دونفریم حقوقمون خوبه اقساطمون زیاده مخصوصا که وام برداشتیم اقساطش نصف حقوقه خیلی سخته شرایط برامون تا عید باید درک کنه

😜
عزیزم همسرت بده هر چقدر در توانش هست نمیفهمم چرا شما انقد خودتو اذیت میکنی

اون میده درهرصورت ولی باید باشه که بدیم از خورد خوراکمون بزنیم‌ک به این پول بدیم؟

همسرمم سرشو تکون داد الان تو دلش میگه اینم از مادرم 

😜
2738
عزیزم سالی  یه بار روز مادره یه دونم تولده یه چیزی بده خودت شرمنده نشی

من با کادوهایی که میدم بریز بپاش هایی که میکنم معروفم بخاطر همینم به من گفت به پسرش نگفت چون میدونه شوهرم خییییلی ساده میگیره

😜
از لج میخوام این کارو کنم از طرفی هم دل خودمو بدجور شکوند دو روز پیش 

پس همین کارو بکن .اگرم به روت اورد که چرا پول ندادی با خنده و شوخی بگو ماماان جون ای کاش زودتر کادوت رو تعیین میکردی 

ما ظروف مسکی خریدیم برا مادر شکوهرم ششصد مادرم  چهارصد

ما هیچوقت اینجور کادوهایی نمیدیم حتی برای تولد خودم نه روز پیش خودش ۲۰۰ت داد بهنوان بزرگتر 

از طرفی هرچی خریدم سالهای پیش یکی برای اون یکی برای مامان خودم برداشتم کاملا برابر

😜