2733
2739

تقريبا هر روز شاهد اين تاپيك هستيم كه تو ني ني سايت همه قدا بالاي ١٧٠ پس اينهمه خانم قد كوتاه تو خيابون كين😐

من تو خيابون تو باشگاه تو استخر و كلي جاهاي ديگه خانم قد بلند ميبينم

دوست خودم ١٨٥ قدشه 

كجاش انقدر عجيبه؟

اينهمه كاربر ميان ميگن قدشون پايين ١٧٠ هيچكس اونارو نميبينه،همين كه ٥ نفر بگن قدشون بلنده يه سريا شروع ميكنن كه چرا همه قدشون بلنده

بارون اومدو يادم داد،تو زورت بيشتره….🖤🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بلند یا کوتاه دست خوده آدم نیست ک

من امام رضایی ام🌹🌹🌹دل من گم شد اگر، بسپارید امانات رضا... و اگر از تپش افتاد دلم ببریدش ملاقات رضا... از رضا خواسته ام بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا(علیه السلام) 

چرا عجیب باشه؟ هرچیزی زیبایی خودشو داره نمیدونم چرا بعضیا اصرار دارن قد کوتاه یا قد بلندو مسخره کنن از نظر تو قشنگ نیست از نظر یکی دیگه خیلی قشنگه😑

هَو یو دویین؟😏😁                                    ‌‌  ‌‌ ‌                    Wo‌men • Li‌fe • Free‌dom
2738

همهاینا تقصیر کاربر 

چغاله بادومه🤣🤣

همینو بگو همینطور که قد کوتاه و معمولی عجیب نیست بلندم عجیب نیست 

نمیدونم چرا اینطور میکنن

سبز ماندن در ویرانی ریشه میخواهد فقط💚🌿کاربری دست دو نفر🌝👭🏻

خوش به حال هرکی قدش بلنده من قدم ۱۶۰

مامانم هی پسرخالم و میزنه تو سرم کسی نیس بگه قد مامان باباش و با مامان بابای من مقایسه بکن اخه

باور کنین هم قد مامانمم نمی دونم چرا انقدر برای قدم بهم تیکه میندازه نمی گم بلندم ولی اونقدرام کوتاه نیستم دیگه قد که دست خود ادم نیست

۱۵۴ ام🫠

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2706