2737
2734

پسرم یکسال و چهار ماهشه دکتر بردم ولی کم خونی نداره ولی دائما دنبال مهر...خاک گلدان و سیب زمینی ..گچ دیوار می‌ره و ساعتها میخوره..حالم بده نمی‌دونم دیگه چیکارش کنم؟؟؟

بعضیا میفهمن نفهمن ولی نمیفهمن که ما میفهمیم نفهمن اینا دیگه واقعا اَمَن یُجیب ...لازمن..برای شفای تمام مریضها روحی روانی وجسمی صلوات...

چرا میزاری ساعت ها گچ بخوره 

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دلم هوس مهرنماز کرد بخورم🥺🥺

/آرام باش روزی همه ما به پایان میرسیم» / !گفتم نباشم در جهان گر تو نباشی یارِ من... /متاهل و متعهد🫀/ درخواست دوستی نده👍🏻/روزی که بیام اینجا و ببینم نسل مردای نی نی سایت منقرض شده عید منه 🥳/ اگه حرفی زدی و جوابتو ندادم بدون درحدی نبودی ک بخوام جواب بدم پس بسوززز و پماد سوختگی بزن 😙♥️ / لطفا کارآگاه گجت ها و سلیطه ها و کسایی که دلشون از مادرشوهر پره ریپلای نزنن اعصاب ندارم🥰 / 
چرا میزاری ساعت ها گچ بخوره 

باور کن تا جایی که تونستم جلوی دیوارهای گچی رو با مبل و کمد وپشتی و..اینا پر کردم ولی موقعی که سرم شلوغه چکار دارم میرم یه گوشه و شروع به خوردن می‌کنه هرچی گلدان داشتم انداختم بیرون همه ی مهرها رو جمع کردم،سیب زمینی ها رو از خونه بردم بیرون دیگه نمی‌دونم چیکارش کنم

بعضیا میفهمن نفهمن ولی نمیفهمن که ما میفهمیم نفهمن اینا دیگه واقعا اَمَن یُجیب ...لازمن..برای شفای تمام مریضها روحی روانی وجسمی صلوات...

من نمیخورم ولی بوش عالیه😂😐

خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم ک تو در عرش کبریای خود نداری من چون تویی دارم و تو چون خود نداری❤ کاربر قبلی مارمولک جلو کنتورم😁
2740
من نمیخورم ولی بوش عالیه😂😐

وای بوی گِل🥺🥺🥺

/آرام باش روزی همه ما به پایان میرسیم» / !گفتم نباشم در جهان گر تو نباشی یارِ من... /متاهل و متعهد🫀/ درخواست دوستی نده👍🏻/روزی که بیام اینجا و ببینم نسل مردای نی نی سایت منقرض شده عید منه 🥳/ اگه حرفی زدی و جوابتو ندادم بدون درحدی نبودی ک بخوام جواب بدم پس بسوززز و پماد سوختگی بزن 😙♥️ / لطفا کارآگاه گجت ها و سلیطه ها و کسایی که دلشون از مادرشوهر پره ریپلای نزنن اعصاب ندارم🥰 / 
نذار خب😑 مریض میشه  بهش کشک بده فک‌کنه گچه

خوراکی میدم بعدا اینور اونور پیداش میکنم..نمی‌دونم تو گچ وامونده چی داره که اینقدر وابسته...بعضی اوقات که به زور نمی‌ذارم بخوره چنان اشک میریزم که نگوووو

کم خونی نداره؟؟؟

نه دکتر بردم آز خون گرفت گفت وضعیت جسمانی خونش عالیه..میگه این یجور مشکل عصبیه من موندم بچه یکساله چه مشکلی می‌تونه داشته باشه

تا قبلاً مهر تو خونه پیدا نمیشد از بس که همه رو مثل موش دندون زده بود

چیزایی که شبیه گچه بهش بدین 🥺

شیرین ترین توت ها𓆩🥰𓆪پای درخت ها میریزند𓆩🥺𓆪در حالی که ما برای چیدن توت های کال𓆩🙃𓆪چشم به بالاترین نقطه ها میدوزیم𓆩😓𓆪 این دقیقا حکایت ماست...              𓆩😩𓆪 زیادی بودن𓆩🙂𓆪؛ زیادی خوب بودن𓆩😄𓆪؛ زیادی در دسترس بودن 𓆩🤧𓆪 زیادی تحمل کردن𓆩😪𓆪؛ فقط باعث میشه زیادی نادیده گرفته بشی!🩹🙃❤...                               💟💖BLINK_Army💖💟 
2706