2733
2734
تخت پارک قیمت کردم... پیر کاردین 890 و مک بیبی 500.... هر دوشم خوشگلن... پیر کاردین قدش بلندتره و کمی به نظرم محکم تر بود... مک بیبی چرخدار بود و کمی لق لق میزد.. البته نمیدونم شاید بخاطر چرخ بوده.... عرضشم بیشتر بود... حالا من موندم کدومو بگیرم... با توجه به تفاوت قیمتشون نمیدونم واقعا تخت پارک ارزش اینهمه تفارت قیمت رو داره؟... کسی استفاده کرده که بدونه اینهمه پولا دادن به تخت پارک ارزش داره یا نه؟... اگه بدونم خیلی استفاده داره و پیر کاردین خیلی خیلی بهتره خوب میخرمش.. ولی اگه واقعا فرقی ندارن خوب باقی مونده پولو رو میدم کریر میخرم.... میشه راهنماییم کنینی؟...
پسر خودم تا دو سالگی اصلا از تختش استفاده نکرد... حالا من نمیدونم تخت پارکم همینجوریه یا نه؟... اخه دیگه بعد از دوسال که بچه تو تخت پارک نمیمونه.. میترسم تکونش بده و بیوفته...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
منم پسرم تا 3 سالگی توش خوابید....بعد هم اتاقش رو جدا کردم که رفت توی تخت

پیرکاردین

ببین سیستم زندگی و تربیت خودت برای بچه چطوری..طبق اون تصمیم بگیر...شاید شما انتخاب هایی دیگه ای داشته باشی
خودت باش...کسی هم اگر خوشش نیامد .نیامد...اینجا کارخانه مجسمه سازی نیست...
چه انتخابی عزیزم؟
پسر منم از یک سال و نیمگی اتاقش جدا شد.. ولی روی تخت نمیخوابید.. میامد رو زمین...ولی از توی تختش راحت میتونست بیاد بیرون.. از روی تخت پارک بخواد بیاد بیرون نمیوفته ؟؟؟!!!!!این در خروج کودک میگن قابل استفاده اس!!!!!!!
2706