2752
2734
عنوان

خانماباتجربه

104 بازدید | 9 پست

لدفن منوراهنمایی کنیدمن مشاوره هم میرم خوب نمیشم. انگارنمیفهمه میگم فلانی بی ادبی توهین کرده میگه عیب نداره توخوب باش میگم نمیتونم شعرمیخونه اگربابدبکنی پس فرق چیست مشکلم شوهرم الخصوص خانواده اش مادرش کلی حرف بارم میکنه کلی توهین مشاورمیگه توزنگ بزن روزمادرتبریک بگوبزرگی خودتونشون بده اخه باهاش قطع رابطه ام بنظرتون من بایدتماس بگیرآخه بگیرم غروربیشترازاین له میشه 

ببین ت خودت با تفکرات خودت و اینا انجام دادی ارزشت هم کمتر شده ک بیشتر نشده ب قول خودت له شدی .حالا بیا و ب حرف مشاور گوش کن 

بد نمیگه ی جاهایی 

اخه کی گفته ت اگه زنگ بزنی و ی تبریک ساده بگی کوچیک میشی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دقیقا منم همینو گفتم به مشاور گفت اونا بزرگترن تو احترامشونو نگه دار یا مثلا اونا نمی تونن عوض شن، تو حساس نباش! ولی کسی نفهمید غرور آدم یا احساس ادم تو هر سنی برای انسان اندازه ی مرگ براش مهمه؛  ولی شما که قطع رابطه ای دیگه مشکلت چیه؟ 

ببین ت خودت با تفکرات خودت و اینا انجام دادی ارزشت هم کمتر شده ک بیشتر نشده ب قول خودت له شدی .حالا ...

اتفاقا من ده سال لال بودم جواب دادن بلدنبودم امسال یه هفته تمرین کردم تابالاخره جواب دادم 

من به مشاورگفتم چرابرای جاریم اینجوری نیستن 

خب شاید جاریت بهشون باج میده! یا گاهی وقتا آدما اگه نتوننن آدمیو بخاطر تفاوت اخلاق شغل چهره و فرهنگ بشناسن و باهاش مطابقت پیدا کنن ، اونو دور از خودشون می دونن و مثل یه غریبه اذیتش می کنن

شما که نمی بینیشون، فراموششون هم بکن

سلام عزیزم لیستو گذاشتم نتونستم تگ کنم 

ختم از فردا شروع میشه🙏🏻🌸
انشاالله حاجاتتون برآورده بخیر بشه با شفاعت ۱۴ معصوم و عنایت پرودگار الرحمن الراحمین❤️🤲🏻 

لطفا از لیست اسامی که  گذاشتم اسکرین بگیرین تا داشته باشین🌹

لطفا هر روز به خاطر بسپارین تا مدیونی پیش نیاد 🙏🏻

https://www.ninisite.com/discussion/topic/10079792/چله-دعای-توسل-برای-حاجات

بارالها تو منزهی تو نوری ،به جز تو پناهی نیست ،پناهمان باش در این سرگردانی 🤲🏻لطفا برای اینکه خدای الرحم الراحمین بهم عنایت کنه برام صلوات بفرستید 🌹ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ 🌹
سلام عزیزم لیستو گذاشتم نتونستم تگ کنم  ختم از فردا شروع میشه🙏🏻🌸 انشاالله حاجاتتون برآور ...

دوست عزیز تاپیک قبلی شلوغ شد به لینک زیر و دنبال کنید لطفا🙏🏻

https://www.ninisite.com/discussion/topic/10105475/شروع-چله-دعا-توسل

بارالها تو منزهی تو نوری ،به جز تو پناهی نیست ،پناهمان باش در این سرگردانی 🤲🏻لطفا برای اینکه خدای الرحم الراحمین بهم عنایت کنه برام صلوات بفرستید 🌹ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ 🌹