2777
2789
عنوان

خواهرم گفته اگه سیسمونی نرم عروسیم نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1780 بازدید | 48 پست

خواهرت چشه واقعا. خانوادت که 80تومن سیسمونی دادن یعنی نداشتن  یلدایی بخرن برای خواهرت 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نفهمیدم ذعوا سرچی بود

من نامزدم ، خانواده ی نامزدم برام یلدایی اوردن یروز که خودم نبودم مامانم و بابام همه چی جمع کرده بودن برای خواهرم میبردن منم اومدم خونه دیدم گفتم اینارو شوهرم اورده واسه چی میبرین نزاشتم ببرن چون اگه دستشون به دهنشون نمیرسید ٨٠ میلیون سیسمونی نمیخریدن

بعد از این مامانم سریع زنگ زده بود به خواهرم گفته بود خواهرمم زنگ زد به من هر چی از دهنش اومد گفت 

مگه باید واسش یلدایی میخریدن!

شما برای دخترتون که شوهر کرده یلدایی نمیبری؟ البته ما فقط دو سال اول می‌بریم ولی خانواده استارتر یلدایی شو میخواستن ببرن برای خواهرش که استارتر نزاشته الانم باهاش لج افتادن

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
من نامزدم ، خانواده ی نامزدم برام یلدایی اوردن یروز که خودم نبودم مامانم و بابام همه چی جمع کرده بود ...

پس خانوادت کلا مشکل دارن و دلیل این تفرقه بابا مامانتن 

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .
من نامزدم ، خانواده ی نامزدم برام یلدایی اوردن یروز که خودم نبودم مامانم و بابام همه چی جمع کرده بود ...

مگه برای زن حامله هم یلدایی میبرن؟ 😕

چه چیزهای عجیبی تو این سایت ادم میبینه

❤💍جان من است او
والا خودم که دخترشونم جشن عقدمو شوهرم گرفت  اتفاقا خودم دنبال جاییم فرزند خونده بشم😅

عی وای😅فرزند خونه خواهرت شیم از همه بهتره وسایلش هشتاد تومنه من جهازم اون سالا هشتاد نشد🤣

یلداییه کی بود چرا بلاکت کرد

یلدایی منو که نامزدم اورده بود میخواستن ببرن من تو عقدم

بخاطر اینکه نزاشتم ببرن زنگ زد هر چی از دهنش اومد گفت

واقعا دلم نمیخواد برم 

حتی قبل از این داستانا رفتم برای بچه هاش لباس خریدم اما با توجه به اینکه کم نداره خوب خودشو نشون داد

خواهرت چرا اینقدر ازت توقع داره؟!!

خیلیم بهت حسادت میکنه وگرنه دلیلی نداره بگه لباس کهنه منو میپوشیدی!

من جهان بینی ندارم ❤من الفبای جدیدم ❤من الفبای جدیدم❤من فقط عشق فقط تو❤من به آرامش رسیدم❤قرن ها میان و میرن❤یک چرا بدون پاسخ ❤من و تو هزار سال بعد ❤عشق ،زندگی،تناسخ❤به دنیا اومدم تا عاشق بشم❤
یلدایی منو که نامزدم اورده بود میخواستن ببرن من تو عقدم بخاطر اینکه نزاشتم ببرن زنگ زد هر چی از دهن ...

چقد پررو اصلا مامانت چرا باید یلدایی تو رو ببره برا اون ؟مگه تو آدم نیسی؟حالا یلدایی شامل چیا بود ک انقد دلش میخاستشون؟

💞👩🏻‍❤️‍👨🏻
خواهرت چرا اینقدر ازت توقع داره؟!! خیلیم بهت حسادت میکنه وگرنه دلیلی نداره بگه لباس کهنه منو میپوشی ...

ببین من تو دوران مجردی قبل از اینکه نامزد کنم به بابام اینا گفتم گوشی میخوام چون نزدیک عیدی بردن واسه خواهرم بود خواهرم گفت واسه چی خرج بزاری رو دستشون ، با چه منتی گفت من میخوام گوشیمو عوض کنم گوشیمو میدم به تو ، منم به نامزدم گفتم سر یلدا طلا نمیخوام چه خبره النگو برام گوشی بخر ایفون خرید گوشی خواهرمو بعد دوسال پس دادم هیچ خط و خشیم نیوفتاده بود اون سالیم که بهم دادش دوربینش داغون بود از اون به بعد میگه خودتو میگیری 😶 یادت رفته کهنه ی من دستت بود ، خوب مگه ادم پیشرفت نمیکنه ؟

2801