2410
2553

سر اینکه یلدایی منو خانوادم میخواستن واسه خواهرم ببرم خواهرم زنگ زد هر چی دهنش اومد گفت بعد منو آنفالو و بلاک کرد مامان اینا براش ٨٠ میلیون سیسمونی خریدن این هفته میخوان ببرن به مامانم گفته اگه سحر نیاد و کادو نیاره منم عروسیش نمیام 

با اینکه زنگ زد هعی به من گفت تو شوهر کردی یادت نیست کهنه های منو میپوشیدی حالا انتظار کادوهم ازم داره 

از چشمم افتاده اتفاقا اصلا دوست ندارم ببینمش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

یلداییه کی بود چرا بلاکت کرد

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .
2714

اول تاپیکو دیدم دلم سوخت فکر کردم کار داری نمیخوای بری میخواستم بگم دل خواهرتو نشکن از روی عصبانیت گرفته برو دلش میخواد اونجا باشی

حالا با این وضعیت ک تو میگی😐

بنظرم نرو و کلا قطع رابطه کن

چقدر ادم سمیه این خواهرت 

ادم انقدر دریده

خواهر اینجوری مباشه بهتره تو رو. کادوتو واسه جلو شوهرش و. خانوادش میخواد وگرنه از چیزی که میگی مهر خواهری نمیبینم.من ترجیح میدم عروسیم بدون خواهرم باشه . 

اول کار بعد از نی نی سایت🤪

چه خواهرای نمونه‌ ای 

بیخیال بابا برو دنیا دو روزه 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

برو خواهرته غریبه نیستی که بگی اون نمیاد منم نمیرم تمام شما جزو یه خونواده هستین و دعواتون بشه واقعا هردوتون خیلی اذیت میشین حدالامکان سعیتونو بکنین تا قهر و جدایی پیش نیاد بینتون

در کتاب چهار فصل زندگی،صفحه ها پشت سرِ هم میروند، هریک از این صفحه ها، یک لحظه اند، لحظه ها با شادی و غم میروند…گریه، دل را آبیاری می کند، خنده یعنی این که دل ها زنده است …زندگی، ترکیب شادی با غم است، دوست می دارم من این پیوند را گرچه میگویند: شادی بهتر است، دوست دارم گریه با لبخند را                                      قیصر امین پور♡
2706