2737
2734

میشه از تجربه هاتون بگین؟ و معمولا باید قلب جنین کی بزنه؟  من ۸ هفته هستم .  قلبش هنوز نمیزنه. 😭😭😭دکتر ترسم داد

در انتظار ارامش . .♡

امیدوار نباش

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون

دوست من باردار بود دکتر گفت قلب بچت نمیزنه برو سقط بنده خدا یه ریز اشک می‌ریخت دست نگه داشت گفت حالا میرم حالا میرم سونو ک رفت فهمیدن میزنه و اشتباه شده پیش میاد ناراحت نباش

من غم نقولم غم منو میقوله🫥🥒
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تا خدا هست هیچ وقت امیدم از دست نمیدم دوست عزیز

مگه من گفتم کفر بگوو؟؟؟

منظورم اینه برای همه چی اماده باش

کاش وقتی یکی میاد تو تاپیک کمکتون کنه

حداقل جورب رفتار نکنید که انگار حسودتونه

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون
2740
دوست من باردار بود دکتر گفت قلب بچت نمیزنه برو سقط بنده خدا یه ریز اشک می‌ریخت دست نگه داشت گفت حالا ...

دختر دایی دوستمم اواخر ماه سوم خونریزی داشته گفتن بچت سقط شده لوله معاینه گذاشتن فهمیدن دهانه رحم باز نیست و اشتباه کردن اشتباه پزشکی پیش میاد گاهی اوقات

من غم نقولم غم منو میقوله🫥🥒
دختر دایی دوستمم اواخر ماه سوم خونریزی داشته گفتن بچت سقط شده لوله معاینه گذاشتن فهمیدن دهانه رحم با ...

من دوجا سونو انجام دادم هردو همین گفتن🥺

در انتظار ارامش . .♡
میگن تا ۱۲ هفته وقت هست

۱۲ هفته😑😑😑فوقش ۱۰ هفته

‏یه بار یکی حرف قشنگی زد سطح و کلاس یک خانواده رو پول تعیین نمی کنه. رفتار مردهای اون خانواده با زن های اون خانواده تعیین می کنه که چقدر با کلاس یا بی کلاس اند😊👌       
2706