2733
2739
عنوان

من خیلی خیلی خیلی بدبختم

2499 بازدید | 59 پست

چند روزه اصلا تو حال خودم نیستم حالم از دنیا  بهم میخوره شوهر بیکار و اجاره و بچه هام حتی لباس تو خونه هم ندارن بپوشن بیچاره دختر بزرگم همش میگه مامان سردم میشه بیرون نمیرم کاپشن نداریم یخچال خالی شوهرم از سر کار رفتن فراریه خودمم رفتم با کمک بابام هزینه کردم وسایل خریدم کلاس رفتم که کاری شروع کنم از شانسم کارم هنوز رونق نگرفته اعصابم از همه جا خورده بعد امروز رفتم خونه مامانم دیدم داییم اونجا هست به شوخی گفتم دایی دخترت زایمان کرده به زندایی بگو کاچی درست کنه بیاییم دور هم بخوریم بخدا تو دهنم موند یه جوری منو بین خاله هام و آبجی داداشام خیت کرد فقط گریه کردم بچه هام خواب بودن همونجوری بیدار کردم لخت تو سرما آوردم خونه بیچاره آبجیم دنبالم دوید گفت آبجی نمیدونی کار همیشگیشه به دل نگیر ولی من حالم خیلی بد بود همش صداش تو سرم می‌پیچیه میگه گرسنه بدبخت دیروز برات نپختم ولی من فقط به شوخی گفتم اصلا اهل کاچی نیستم یه حسی دارم میخوام فقط بمیرم حالا بقیه کاراش رو هم مینویسم بخونید 

♣️♣️♣️

عزیزم خودتو ناراحت نکن،ایشالا زودی مشکلت حل شه،چقد نفهمه

من بی‌نقص نیستم؛ نه!!! همیشه‌ی خدا، پا توی لجن می‌گذارم و تازه وقتی به کثافت کشیده شدم می‌فهمم!امّا یک چیزی را خوب یاد گرفته‌ام، و آن این است که چطور کفش‌هایم را پاک کنم و به راهم ادامه بدهم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مادرت بهت گفت یا داییت؟؟ 

غمگین ترین مرگ های دنیا مرگ هایی است که بی صدا در درون سینه اتفاق میافتند. دلها بی صدا درون سینه میمیرند، بی انکه کسی مرگشان را بفتمد 💔💔💔
2740

شاید مامانت شوخی کرده اخه مامانا خیلی خوبن🥲

من بی‌نقص نیستم؛ نه!!! همیشه‌ی خدا، پا توی لجن می‌گذارم و تازه وقتی به کثافت کشیده شدم می‌فهمم!امّا یک چیزی را خوب یاد گرفته‌ام، و آن این است که چطور کفش‌هایم را پاک کنم و به راهم ادامه بدهم...
اونجا که نوشتم خیت کرد منو منظورم مامانم بود نه داییم

عزمزم خدا خیلی بزرگه ما هم روزای بدتر از این داشتیم اما همش گذشت الان نون خشک می‌خوردیم اما الان بهترین خونه ماشین و همه چیز خدا بزرگه عزیزم

بر مشام جان زدم یک قطره از عِطر حسین🖤سبقت از مُشک و گلاب و نافه و عنبر گرفتم......
2706