2733
2739
اسی خواهره من متولده ۶۷ بعد یکی از دوستاش یه نفر بهش معرفی کرد پسره متولد ۶۶ از ۲۴ سالگی باهاش موند ...

وااا چه عجیب !

اونوقت هنوز با پسره در ارتباطه ؟ چی میگه پسره ؟

نخندین بهم هاااااا،این چهارمین باره که عضو شدم،،،،خنگم خودتونید خب من چمیدونم ۶-۷ سال پیش رمزم چی بوده ، تازه پارسالی رو هم یادم نمیاد 
وااا چه عجیب ! اونوقت هنوز با پسره در ارتباطه ؟ چی میگه پسره ؟

فکر نمیکنم دیگه باهاش دوست باشه ولی از روزی که از زندگیه خواهرم رفت خواهرم خیلی هم تو درس هم تو کار الحمدلله پیشرفت کرده 

بچه ها میشه برای ماشین دار شدنمون و پرداخت قرص و بدهیامون صلوات مهمونم کنید 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر نمیکنم دیگه باهاش دوست باشه ولی از روزی که از زندگیه خواهرم رفت خواهرم خیلی هم تو درس هم تو کار ...

خدا کنه که دیگه باهاش نباشه ،،، پسرا خیلی راحت بعد ده سال میگن خداحافظ من لیاقت تو رو ندارم ایشالا خوشبخت بشی و ....

همونموقع که اومدن خواستگاری منظورم اونموقع هست . از پسره نپرسید کجا غیبتون زد ؟

نخندین بهم هاااااا،این چهارمین باره که عضو شدم،،،،خنگم خودتونید خب من چمیدونم ۶-۷ سال پیش رمزم چی بوده ، تازه پارسالی رو هم یادم نمیاد 
سرکاری خواهر. یکم فاصله بگیر ولی تابلو نکن کم کم تماسها رو کوتاه و بعد دفعات رو کم کن. فقط دقت کن مح ...

فاصله بگیرم سریع میگه چرا اینجوری میکنی داری رابطه رو خراب میکنی ،این کارا چیه...

2731
اگه سی سال یا بالاتری به اندازه کافی عاقل هستی که نتونه بازیت بده  خیلی رک بگو ، شما دیگه وقت ...

توی نظرم هست تا آخر سال صبر کنم نشد کات کنم

ولی خب میدونم خیلی سختم میشه

وقتی بهت میگه صبر کن یعنی شرایط ازدواج نداره ولی تو رو واسه ازدواج میخاد. اگه نخان ازدواج کنن میگن م ...

اخه چه شرایطی دیگه؟این از همون اول گفت قصدم برای ازدواجه ولی خب خیلی دست دست میکنه 

خدا کنه که دیگه باهاش نباشه ،،، پسرا خیلی راحت بعد ده سال میگن خداحافظ من لیاقت تو رو ندارم ایشالا خ ...

من خواهرم ازم بزرگتره ردم نمیشد خیلی ازش سوال بپرسم فقط یادمه یه سری همون اولا تو دوستیشون با خواهرم و پسره رفتیم رستوران بعد من خیلی تعجب کردم که پسره چرا برای سه نفر آدم انقدر کم سفارش داده پیشه خودم گفتم این اگه واقعا اینو میخواست سعی میکرد با برخورد خوب و مهمون نوازی یجور جلب توجه کنه که بعدش مثلا من به خواهرم بگم چه پسره خوب و لارجیه اصن دیدمش یه حسه بدی ازش گرفتم ولی گفتم انتخاب خواهرمه 

اصن ما خودمونم نفهمیدیم جی شد

بچه ها میشه برای ماشین دار شدنمون و پرداخت قرص و بدهیامون صلوات مهمونم کنید 
2740