2737
2739
عنوان

بچمو اوردن😭😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2470 بازدید | 41 پست
چون بیرون بودم مامانم خبر داد بچمو اوردن دارم میرم خونه

بسلامتی چشم و دلت روشن

خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین      ❤❤❤
غلط کرده پدرشوهرت کتک زده بره پسر و دختر خودشو بزنه

وحشیه نزد تو گوش پسر هرزش زد تو گوش من خدا جوابشو بده من مظلوم بودم ولی خدا جای حق نشسته انقدر عصبانیم مدام تو دلم دعوا میکنم باهاشون بعد ضربان قلبم میره بالا اصلا ارامش ندارم از چهارشنبه ک این اتفاق افتاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از هیچ حقت نگزر بچتم دیگه بشون نده ....  اون برگه شکایتتم نگه دار که بچتو نیاورده بودن اگر روزی برای دیدنش اقدام کرد برگه داشته باش . موفق باشی 

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .
2738
وای خداروشکر ک اوردن بچتو اتفاقا خیلی تو فکرت بودم..از خواستت ب هیچ وجه کوتاه نیا حسابی بترسونشون بی ...

کثاافتا بچمو مریض کردن فرستادن نمیدونی چقدر ناراحتو عصبانیم امکان نداره از حقم بگذرم

سلام عزیزم شما برا مهریه جلب کردی؟ من یه حکم جلب سیار گرفتم ولی اون تو شهر ما نیست منم مث تو نفقه بچمو نمیده یعنی برا اونم باید جلب کنم بعد خانوادش خیلی شرن میترسم ازشون و اینکه پدر ندارم داداشمم باهام نمیاد میشه خودم تنها برم جلبش کنم؟ یه جوری نیست؟ وکیلمم ک نمیاد جلب کنه سرش شلوغه

پسرم همه دنیام 😘💋💕