2737
2734
عنوان

پوست شیر قسمت جدید رو الان دیدم

687 بازدید | 23 پست

بچه ها ب نظرم واقعا کسایی ک تجاوز انجام میدن باید باهاشون همین کار رو کرد. خیلی ناراحت کننده بود این قسمت. دلم برای نعیم و مادر ساحل و اون پسره دوست ساحل خیلی سوخت زمانی ک نریمان اعتراف کرد. خدا برا هیچ کس نیاره 

میخوامت طولانی ،اگه روزکار بذاره😘😘

اره تیکه آخرش خیلی خیلی ناراحت کننده بود ی دختر مورد تجاوز قرار بگیره اونم جلوی دوسه تاپسر

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی سخته بچه ای با بدبختی بزرگش کردی....از همه چیت زدی که اون تو رفاه باشه ی آشغال بیاد ی بلایی سرش بیاره

حقش بود نریمان 

عضو گروه آبی تاپیک مانکن های زیبا💙💙💙💙وزن ۷۸/۹۰۰ ......قد ۱۷۶ ......هدف ۷۲                                                هفته اول:۷۸/۳۵۰هفته دوم:۷۷/۵۵۰هفته سوم:۷۶/۸۰۰هفته چهارم ۷۶🔒
2738
ب نظرم خودت ببینی بهتره عزیزم. ولی متجاوز جلوی نعیم و بقیه اعتراف کرد خیلی دردناک بود

خوب انگیزه چی بوده کی پشتشون بوده اخه با برنامه بود کاراشون نعیم بیهوش کردن ماشین عوض کردن 

وای من گریم گرفت اونجا که کتشو در اورد چییی کشیده بوووده😭😭😭پسره نمیدونس تجاوز هم بوده

وای اره. من گریه کردم ب شوهرم گفتم چقدر دختر هستن م واقعا این بلا ها ب سرشون اومده بمیرم براشون. خدایا مراقب تمام دخترا باش

خوب انگیزه چی بوده کی پشتشون بوده اخه با برنامه بود کاراشون نعیم بیهوش کردن ماشین عوض کردن 

هنوز ب اونجا ها نرسیده گلم. فعلا متجاوز کشته شد 

2706