2737
2739

مامانم چند مدت این صدا داره اذیتش میکنه میگه نمیزاره بخوابم گوشم صدا میده دارم دیوونه میشم این چند مدت بدنشم خیلی ضعیف شده اعصابش بهم ریخته خیلی حالش بده نمیدونیم چیکار کنیم دکتر هم رفته گفته گوشت سالمه البته چندماه قبل سرش یه ضربه خورد شکست از به بعد میگه یه کم صدا گوشم بیشتر شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یبار خواهرم اینجوری شده بود تو گوشش مورچه بود

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)

مامان من گوشش یه کم صدا داشت روغن بادام تلخ گرفت هر رکز یه قطره ریخت خوب شد

یکی گفت چه دنیای بدی! حتی شاخه های گل هم خار دارند. دیگری گفت چه دنیای خوبی! حتی شاخه های پرخار هم گل دارند... عظمت در نگاه است نه در چیزی که می نگریم💖
2740

روغن بنفشه رو میگیری شب اول سه قطره فرداش دو قطره پس فردا سه قطره بریز داخل گوش 

ایشالا که حل میشه 

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز تو مرکز جهان خودت باش💜

باید بره نوار گوش بده 

قرص جینکو با ب۶ 

کمک میکنه صدای گوشش کمتر شه 

مادر من و همسرم اینطور بودن دکتر براشون تجویز کرد ۶ ماه مصرف کردن

جینکو قرصش گیاهیه عوارض نداره

⚖️دوستان اگر سوال و یا مسئله حقوقی داشتید میتونید درخواست دوستی بدید راهنمایی تون کنم ⚖️. 
2706