2737
2734
عنوان

کارت ایثارگری کیاگرفتن

4047 بازدید | 46 پست

دوستان هرکسی همسریاپدرش کارت ایثارگری گرفته میشه راهنمایی کنه چطوراقدام کردن وچه مدت طول کشیدکارت ب دستشون برسه وچه مزایایی براشون داشته؟

پدر مرحومم گرفته بود رفت  تقاضا داد محت خدمتش توجبهه اول رفت تهران تهران تائید کرد بعد رفت مهرانزیاد طول نکشید

لطفا اگه از مطالبم خوشت اومد یک صلوات یا فاتحه برای پدرم بفرست.ممنونم.  حرفی داشتی اینجا بهم بگو.                                 https://harfeto.timefriend.net/16684506750081

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به هیچ دردی نخورده

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2731

مال پدر عزیز منم یکساله تقاضا کردیم فرستادن تهران هنوز صادر نشده چون گفتن خیلی طول میکشه تا کارتش بیاد ولی اگه غورب بهش نیاز داشته باشین گفتن موردی نیست نامه میدیم بهتون

2738

بابام چند سال پیش گرفته چون ارتش بوده خیلی طول کشید اینایی ک سمت سپاه هستن تو الویت بودن . برا بابام پنج درصد 

ولی خوب بوده برا دانشگاه خاهرم کمک کرده 

بمون حقوق میدن

بیمه تکمیلی شدیم 

«تماس با زندان برقرار شده ، تماس گیرنده زندانی میباشد» امیدوارم هیچوقت این صدا 👉🏿رو از پشت تلفن نشنوید لطفا برای آزادی همسرم دعام کنید💔/امضای قبلیم رو پاک کردم اما تو تاپیکا راجع بش توضیح دادم ! خدا جونم به خودت قسم من اگه جای تو بودم دلم به حال این بندت میسوختاااا بجنب قربونت برم بجنب💔
نه وام ازدواجم سیصد میلیون میدم فک کنم 

ن ب جانبازا میدن ب فرزند ایثارگر نمیدن 

«تماس با زندان برقرار شده ، تماس گیرنده زندانی میباشد» امیدوارم هیچوقت این صدا 👉🏿رو از پشت تلفن نشنوید لطفا برای آزادی همسرم دعام کنید💔/امضای قبلیم رو پاک کردم اما تو تاپیکا راجع بش توضیح دادم ! خدا جونم به خودت قسم من اگه جای تو بودم دلم به حال این بندت میسوختاااا بجنب قربونت برم بجنب💔

مهم کد ملی هست ک تو سیستم ایثارگران ثبت بشه 

بعد شامل مزایا هم میشه خود داشتن کارت تاثیر داره ولی مهم ثبت سیستمیه

~اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب ~    مَرا اَز مَـن رَهــــایَم کُن... سَر تا پا بِه عِـ♡ـشق خُود دْچارم کن...الله♡