2733
2734
عنوان

آیا نفرین حقیقت داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1023 بازدید | 36 پست
حالا فک کن که واقعیت داشته باشه تو که بدی نکرده باشی بهش چرا باید اسیب بزنه بهت نفرینش

دقیقا بزرگترین سوالم همینه و کم کم داره به اعتقاداتم لطمه میخوره 

منی که هیچ کاری باهاش ندارم چطور ممکنه نفرینش بگیره

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
من یکیو سالهاست از ته دل نفرین میکنم بهم هم ظلم کرده وی گردنش که هی کلفت تر شده به نظرم اصلا اه و ...

ببین منم خیلی ب نفرین اعتقاد ندارم

ولی یکی سالها قبل ی کاری کرد ک داشت زندگیمون از هم میپاچید

و همیشه برام سوال بود چرا این هر روز موفق تر و گنده تر میشه با اون کارای ک کرده 

ولی بعده حداقل ده پونزده سال بدون اینکه حتی خبری ازش داشته باشیم تو ی خیابون دقیقا تو چراق قرمز جلو من ی جوری تصادف کرد که حتی فکرشم نمیتونستم بکنم 

نمیدونم کارما پس داد یا سهل انگاری راننده بود ولی اون روز فهمیدم خدا جای حق نشسته 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه کسی به ناحق دلمو بشکونه و در حقم ظلم کنه من تو دلم میگم واگذار کردم به خدا و دقیقا عین همون بل ...

خب شما میگین اگه کسی بهتون آسیب بزنه ولی من کلا با این شخص قطع رابطه کردم چندین ساله 

پسرش توی شهر ما درس میخونه هی میشنوم منو نفرین میکنه که چرا پسر منو نمیاره توی خونش نگه داره و از اونروز هی ضرر پشت ضرر 

دقیقا بزرگترین سوالم همینه و کم کم داره به اعتقاداتم لطمه میخوره  منی که هیچ کاری باهاش ندارم ...

به حرفاش انرژی نده اصلا حتی بهش فکر نکن از هر کسی ام شنیدی داره پشت سرت نفرین میکنه جوابت فقط یه پوزخند باشه

تو فقط قطع ارتباط کردی ک به نظرم بهترین و منطقی ترین کاره

2731
خب شما میگین اگه کسی بهتون آسیب بزنه ولی من کلا با این شخص قطع رابطه کردم چندین ساله  پسرش توی ...

امکان نداره نفرینش بگیره چون کاری نکردی و حق اینو داری تصمیم بگیری که کیو بیاری کیو نه 

فقط انقد گفتن که باور کردی هر چی نفرین کنه میگیره و رو زندگی خودت هم اثر میذاره 

به همین راحتی 

یه مدت اصلا توجه نکن حتی اگه شنیدی خودتو بزن به بیخیالی انگار نه انگار .درست میشه 

(کسی رو قضاوت نکن)اینو به من نگید .مرسی. همه چند تا جمله یاد گرفتن هر جا میرسن طوطی وار همونا رو میگن بدون اینکه ربطی داشته باشه....😏
اتفاقا خیلی سعی کردم اصلا اهمیت ندم و  هی گفتم امکان نداره و این یه تلقینه ولی خب حقیقته

نه واقعا حقيقت نيست من ادماييو ديدم كه به خودشون برگشته 

عزيزم اصلا بهش فكر نكن و باهاش ارتباطتو قطع كن

به حرفاش انرژی نده اصلا حتی بهش فکر نکن از هر کسی ام شنیدی داره پشت سرت نفرین میکنه جوابت فقط یه پوز ...

لامصب چشمش هم خیلی شوره 

ما خونمون رو عوض کردیم اون هنوز خونه جدید مارو ندیده بود یه روز میاد خونمون رو میبینه البته داخل نیومده فقط اومده بررسی کرده کجاییم و چه جور خونه ای گرفتیم و از همسایه پرسیده متری چن خریدن 

همون روز چدن گازم شکست خودم ماشینو زدم به ستون پارکینگ و چن تا هم لیوان از آبچکان افتاد و شکست 

من که نمیدونستم اون اومده خونه رو دیده به شوهرم به شوخی گفتم واللا این جور که بلا پشت هم سرمون میاد انگار فلانی اومده خونمون

دقیقا چن مین بعد فامیلمون زنگ زد گفت فلانی اومده خونتون رو دیده حتی از همسایه قیمت خونه رو میپرسیده 

من و شوهرم هنگ کردیم و حرفی نداشتیم واسه گفتن 

اگه کسی دیگه اینا رو واسم تعریف میکرد میگفتم توهم زده و چقدر خرافاتیه ولی از بس پشت سرهم تجریه کردم دیگه میترسم ولی نمیدونم چیکار کنم چاره چیه

نه واقعا حقيقت نيست من ادماييو ديدم كه به خودشون برگشته  عزيزم اصلا بهش فكر نكن و باهاش ارتباط ...

من چندین ساله باهاش قطع رابطه ام 

البته اکثر فامیل ها دل خوشی ازش ندارن همش از چشم شورش میترسن ولی بعضی ها به ناچار هنوز رابطه دارن و بعضی ها مثل من قطع رابطه کردن

لامصب چشمش هم خیلی شوره  ما خونمون رو عوض کردیم اون هنوز خونه جدید مارو ندیده بود یه روز میاد ...

تجربه نکردم تابحال ولی صدقه بزار کنار همیشه حتی شده ی چیز کوچیک 

متاسفانه ادم بخیل حسود دورو وره هممون هست

امکان نداره نفرینش بگیره چون کاری نکردی و حق اینو داری تصمیم بگیری که کیو بیاری کیو نه  فقط ان ...

امیدوارم همین طور باشه 

من چندین ساله باهاش قطع رابطه ام  البته اکثر فامیل ها دل خوشی ازش ندارن همش از چشم شورش میترسن ...

ميدونم واسه منم پيش اومده ببين اگه بخوام برات تعريف كنم گريه ت ميگيره

ولي چه ميشه كرد هستن ادمايي كه انقدر چشممشون بد و دنبال زندگي مردمه كه اخر با انرژي بدشون خرابش ميكنن😔

اره

من میبینم کسایی ک نفرین میکنن و گرفته هم 

مرا محتاج رحم اینو و آن کردی ملالی نیست تو هم محتاج خواهی شد جهان دار مکافات است  بدبختی؟نه مرسی درس هست:/ من خطاب به درسام: برو گمشو باباااااا اسکللل 
تجربه نکردم تابحال ولی صدقه بزار کنار همیشه حتی شده ی چیز کوچیک  متاسفانه ادم بخیل حسود دورو و ...

اتفاقا یکی از فامیل هامون که باهاش رابطه داره هی بهم میگه توروخدا زود زود صدقه بده اینهمه ناله و نفرینی که داره میکنه دفع بشه 

من از این ناراحتم کوچکترین بی احترامی در حقش نکردم فقط باهاش قطع رابطه کردم آخه چرا خدا باید صدای اینو بشنوه و اطرافیان اینقدر ضرر ببینن از حضور این شخص