2733
2739
عنوان

آیا نفرین حقیقت داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1022 بازدید | 36 پست
ميدونم واسه منم پيش اومده ببين اگه بخوام برات تعريف كنم گريه ت ميگيره ولي چه ميشه كرد هستن ادمايي ك ...

بخدا اونقدر خسته و ناراحتم از این شرایط میگم کاش جایی باشه که فرار کنم

بیشتر از این ناراحتم چرا کسی که اینقدر بده حتی مادرش اونقدر از دستش نارراحته همش میگه شیرم حرامش و همون مادر هم از نفرین های این بی نصیب نیست چرا خدا صداشو میشنوه

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا یکی از فامیل هامون که باهاش رابطه داره هی بهم میگه توروخدا زود زود صدقه بده اینهمه ناله و نفر ...

الکی انرژی منفی وارد روحت خونت نکن عزیزم

تو کاری نکردی پس مستحق چیزی نیستی

وقتی به ی چیزی زیادی فک کنی و انرژی بدی هی داری اونو بزرگ میکنی

همون صدقتو بده واسه رفع بلا‌ 

ب‌قول خالم نفرین دو سر داره معتقده حتی دشمنتم نفرین نکن بسپارش به خدا اون ادمی که فقط نشسته چشم دوخته ب زندگیه بقیه و همش نفرین میکنه‌ اونم الکی مطمعن باش ی جا چوبشو میخوره

الکی انرژی منفی وارد روحت خونت نکن عزیزم تو کاری نکردی پس مستحق چیزی نیستی وقتی به ی چیزی زیادی فک ...

امیدوارم 

باور کن با وجود رفتارای زشتی که میکنه من دلم نمیاد متقابلا  واسش آرزوی بدی بکنم 

خدا هدایتش کنه 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2728

من نفرینم خیلی میگیره .چند وقت پیش رفتیم یخچال بخریم واسه جهازم بعد پدرشوهرم بود  یخچال با کنه بعد من کارتمو همون موقع گم کردم .بعد انقد گریه کردم تو خیابون ولی پدر شوهر مادر شوهر از خدا بی خبرم نگفتن بیا کارت مارو بگیر فردا برامون بریز بااین پدر شوهرم خیییییلی پول داره اصلا به هیچ وجه نگفتن منم دلم شکست ولی نفرین نکردم حتی مغازه دار انقد ناراحت شد از گریه من  همش نیگف آبجی ناراحت نباش برام آب آورد خیلی دلش سوخت.من نفرین نکردم فرداش کامپیوتر ماشین پدر شوهرمو دزدیدن سه تومن ضرر کرد