2737
2739
عنوان

چجوری از جوونیتون لذت بردید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 58 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عه 😁 گفتم شاید ترم بعد راحت میشی از دستشون 

بعد دو ترم عوض میکنن ولی میترسم عوض کنم با آدمای بدتری بیوفتم 

جدا از اون با هر هفت نفرشون ک مشکل ندارم دوسه تاشون خوبن بخاطر اونا میشه تحمل کرد🥲😑💔

هیچ وقت بیخیال چیزی که واقعا میخوای نشو،صبر کردن سخته؛ولی حسرت خوردنش سخت تره :)🙂✨
2731
والا تا یادمون میاد به استرس درس و امتحان گذشت الانم به استرس تربیت بچه و... لدتی در ایران با سطح ت ...

والا تا میایم یکم پس انداز کنیم مسافرت بریم

یهو می‌بینیم با ده تومن تو سطح شهر هم نمیشه لذت برد چه برسه مسافرت

آموزش ابتدایی 

موفق باشی 🙏🏻🙂دوتا از دوستام این رشته رفتن از درسا راضین فعلا بهشون فشار وارد نشده😂

هیچ وقت بیخیال چیزی که واقعا میخوای نشو،صبر کردن سخته؛ولی حسرت خوردنش سخت تره :)🙂✨

جوونیم رفت خواهر، وقتی پول باشه بهترینارو داری ولی وقتی نیست همش قناعت نخوردن نپشیدن مسافرت نرفتن خوشگذرونی نکردن دنبال پس اندازبودن همش استرس و اضطراب که کم نیاری بچت کم و کسری نداشته باشه

الان 38سالمه

خدایا، درجستجوی آنچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام مکن🙏🏻
بعد دو ترم عوض میکنن ولی میترسم عوض کنم با آدمای بدتری بیوفتم  جدا از اون با هر هفت نفرشون ک م ...

البته تا اون موقع آدم درست پیدا می‌کنی

ما بیست تاییم تو اتاق

اوایل سخت بود کنار اومدن

یه عده تا دو بیدار بودن صدا آهنگ تا آخر

یه عده از چار پامیشدن برا نماز صدا اذان گوشی تا آخر

ما هم اون وسط گیر افتاده بودیم 

کم کم با هم کنار اومدیم 

ترم بعدم قرار شده با هم اتاق بگیریم 

2738
البته تا اون موقع آدم درست پیدا می‌کنی ما بیست تاییم تو اتاق اوایل سخت بود کنار اومدن یه عده تا د ...

برا ما ی سوییت با دوتا اتاقه ت هر اتاق چهار نفر ولی خب هشت نفر کلا یا این اتاقیم یا اون اتاق بعد از ی رشته هستیم واس همین مجبوریم یجوری بسازیم با هم دیگه 🥲

برا ما ی سوییت با دوتا اتاقه ت هر اتاق چهار نفر ولی خب هشت نفر کلا یا این اتاقیم یا اون اتاق بعد از ...

اون جوری سخته 

آخه دانشگاه ها معمولا دو نفر یا چهار نفرن

از ترم دو هم خودشون تعیین میکنن با کی باشن

با ۱۹ سال سن هیچ خوشی تا الان نداشتم هیچی کسی هم باورش نمیشه تا عمرم یه روز رفتم قم فقط همین نه دوست ...

اشکال ندارن تازه نوزده سالته شاید یکدفعه همه چی عوض شد