2737
2734

فقط محض درد دل تاپیک زدم . چون هر راهی رفتم . روزی نیست که جیغ نکشم و داد نزنم و سر درد نگیرم . 

خیلی لجبازه . در مقابل همه چیز مقاومت میکنه . هم مدرسه هم خونه 

میگم بخون لحبازی . بنویس لجبازی. خسته ام کرده . از یه طرف هم چون دل به درس نمیده نیاز به تکرار و تمرین داره . ای کاش راضی میشد بره کیف در مدرسه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون مگه باید راضی بشه شما ببرش 

مامان منم سال پیش که کلا مجازی بود واقعا اعصاب و روانش ریخته بود بهم از دست خواهرم اونم مثل بچه شما بازیگوش بود

اما امسال یه ذره بهتر شده 

مَن با دیوانِگی عَجینَم...
2731

برا من کیف در مدرسس پیشرفت داشته اما باز یچاهایی رو خنگ میزنه مقاومت میکنه در برابر فهمیدن

تاحالا شده واسه حفظ شرایطی ک ازش متنفری بجنگی؟؟؟؟                      دوست داشت با کل شهر بخوابه.....                              منم دیگه بیدارش نکردم🤷‍♀️.              ب قول تتلوی عزیز بحث لیاقته قورباغه رو تو تشت طلام بزاری باز میپره تو مرداب.                            تو نخواستی ک عوض شی هر کاری کنم‌همینی واسم آرامش نذاشتی و خب این درد کمی نیست.             بیخودی گردن من نندازمن وانمود کردم دردم نیومد،اما درد پیرم کرد...               فقط اونجا که شادمهر میگه:منو دوست داشت ولی هربار خلافش اتفاق افتاد،اونم دوست داشت منو اما نه اونقدر ک نشون میداد.
اون مگه باید راضی بشه شما ببرش  مامان منم سال پیش که کلا مجازی بود واقعا اعصاب و روانش ریخت ...

وقتی دوست نداره نمیتونم که به زور بذارمش همینحورش به زور میره مدرسه 

2740
برا من کیف در مدرسس پیشرفت داشته اما باز یچاهایی رو خنگ میزنه مقاومت میکنه در برابر فهمیدن

🤣خوب گفتیواقعا دختر منم کلاس اوله داغون کرده منو یعنی

کل خونه در دیوار این جدول ترکیب نوشتم خوشگل زدم کلی کاردستی مربوط به درس زدم در دیوار ولی دریغ از اینکه بشینه ببینه

منم مشکل دارم باهاش.

از رونویسی بدش میاد.

عاشقه ریاضیه.

ولی من از اول با معلم هماهنگ کردم سپردمش به اون.

حالا خیلی هوار نمیزنم. اما گاهی اوقات اذیت میکنن ولی چاره ای نیست.

من چی بگم که الان ۳ هفته پسرم غیرحضوری شده.

خیلی سخته.

زود یاد میگیره اما برای نوشتن اذیت میکنه

فکر نکنید تازه واردما این کاربری سوممه😁کاربری اولم به نام تمشک برای سال ۹۳ یا۹۴.کاربری دومم  ooooli. متاسفانه یه بار گوشی رو ریست کردم و تاماااااام.همه رمزام پرید.منم که حافظه رمزم اصلا خوب نیست و گیج میزنه نتونستم کاربری هام رو برگردونم.
منم مشکل دارم باهاش. از رونویسی بدش میاد. عاشقه ریاضیه. ولی من از اول با معلم هماهنگ کردم سپردمش ...

اخه از معلمش هم حساب نمیبره . اگه معاون یا مدیر هم بهش بگن بالا چشمت ابرو فرداش بزور میره مدرسه . 

هر یک کلمه که مینویسه میگه دیگه نمینویسم یا دیگه نمیخونم . فقط میخواد بازی کنه . عمدا خنگ بازی در می ...

نگو بنویس ولش کن جمع کن بزار کیفش دوبار معلمش ازش تکلیف بخواد دیگه این کتر نمیکنه البته با معلمش هماهنگی کن بگو اذیت میکنه شما بگید بهش بنویسه 

2706