2733
2739
عنوان

رسمشون!!!!!

114 بازدید | 9 پست

خانوما ما رسم داریم عروس داماد ک میرن خونه خودشون 

اول خانواده و مافیلا دعوتشون میکنن بعد از چند وقت عروس و داماد فامیل هارو دعوت میکنن

من یک ماهه رفتم خونه خودم

خواهر شوهرم هنوز دعوتم نکرده

ولی من بعد از دوهفته دعوتش کردم

الان شوهرم میگه باید خالها و دایی هامو دعوت کنی در صورتی ک اونا اصلا منو دعوت نکردن

بحث غذا نیست بحث احترامشه

بنظرتون رسم اونا درسته یا رسم ما

🌸❤راه ظهورت را بستم...قبول اما خدا را چه دیدی شاید قرار است حُر تو باشم❤🌸

اگه ی مهمونی باعث دلخوری بین من و شوهر ایندم بشع

ترجیح میدم کوتاه بیام تا رابطمون خراب بشه

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

درستش اینه که اول فامیل عروس و داماد رو دعوت کنن و عروس و داماد به رسم احترام و تشکر یک بار کل فامیل رو دعوت میکنن

قیمت عشق نداند قدم صدق ندارد سست‌ عهدی که تحمل نکند بار جفا را 🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب به شوهرت بگو وقتی اونا ما رو پاگشا (دعوت) نکردن چطور من دعوتشون کنم

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
2731
2740

سلام ببخشید واقعا که توی این تایپک نظر نامربوط میدم ولی واقعا نیاز بود💔،من تاپیک شمارو راجع به دعای شش قفل که سال ۹۷ زده بودید خوندم الان می‌خواستم بپرسم حاجت گرفتید؟ و اینکه چطور خوندیدش؟ زمان خاصی داره؟ و هر روز باید کامل خونده بشه؟