2733
2734

سلام بچه ها من خودم تو پرواز خارجی (زیارتی بود بزرگواران یه عده نیان بگن پز زیرپوستی)یه دسری خوردم آی خوشمزه بود آی خوشمزه بود اصلا مزه ی بهشت میداد 

هنوزم که هنوزه تو کف اونم 

به قول یه عزیزی همین که خوردم کفم ریخت😁

دوستت دارم امام زمان(عج)عاشقتم امام حسین(ع)ازبین تمام نداشته هام خوشحالم برای داشتنت اربابم♥️♥️♥️ 

انقدر دوست داشتم اسم دسرو برم از مهماندار بپرسم ولی روم نشد 🥲

دوستت دارم امام زمان(عج)عاشقتم امام حسین(ع)ازبین تمام نداشته هام خوشحالم برای داشتنت اربابم♥️♥️♥️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نفهمیدی چی بود و با چی درست شده بود؟

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
معمولا غذای هواپیماها خوشمزه نمیشه 

شانس من خوشمزه بود اونم بدجور بعد جالب برگشتنی هم دسر دادن اونم خیلییی خوشمزه بود عجیب غریب 

من خودم خیلی اهل دسرم ولی اونا یه چیز دیگه بودن 

2738
نفهمیدی چی بود و با چی درست شده بود؟

نه فقط کرمی بود خیلی لطیف و خوشمزه بود 

دسر پاناکوتا هم خیلی خوشمزس مخصوصا شکلاتی وتوت فرنگیش من دوست دارم

آره دوست دارم

یه سالاد میوه هم تو هواپیما خوردم اونم عالی بود 

نگم برات 

البته اون برا ده سال پیشه

نه فقط کرمی بود خیلی لطیف و خوشمزه بود 

من ندونسته دلم خواست کی جوابگوعه 😂🥲

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 

خوشمزه ترین غذای عمری زمانی بودک یا روزقبل سزارین چیزی نخوردم یه روزم ک زایمان کردم فقط سوپ فرداش ب مامانم گفتم بروغذابگیریواشکی رفت یه هات داگ قارچ وپنیرگرفت خداشاهده خوشمزه ترین غذای عمرم بودقسم خوردم بخاطراون غذاشم ک شده هرچی بچه بیارم برم اونجابخورم ک سردختردومم اوج کرونابودرستورانه تعطیل بودایشالابچه بعدی😂😂😂😂

من اگه انقد خوشم بیاد میپرسم

دعا کن دوباره برم زیارت با همون پرواز خارجکی میپرسم اینبار