2733
2739
عنوان

مربيم خيلي تحقيرمون ميكنه😒

203 بازدید | 14 پست

من تازه باهاش آشنا شدم و چون خيلي تعريف كارش رو شنيده بودم مربي نازنين خودمو بيخيال شدم اومدم سر كلاساي ايشون ٣_٤ جلسه باهاش كار كردم ولي خيلي پشيمونم خيلي بي ادبه و خودش رو بالاتر از همه ميبينه و با تحقير صحبت ميكنه، مثلا به يكي از بچه ها ميگفت چقدر بوي گند ميدي😐

يا يكي ديگه از بچه ها كه قبلا با ايشون كلاس داشته الان بعد يه مدت دوباره اومده سر كلاسش برگشت پيش همه با يه لحن بد گفت هنوز همون كه بودي هستي

من يكم حالم خوب نبود و نميتونستم درست ورزش كنم يهو با صداي بلند و داد مانند بهم گفت انقدر خوردي خوابيدي كه الان بدنت كم مياره انقدر تنبل نباش😐در حاليكه من بدنم اصلا كم نمياره و هميشه همه مربيايي كه كار كردم باهاشون اينو بهم گفتن كه بدنم قويه

فردام كلاس دارم باهاش از حرص رفتاراش خوابم نميبره 

الان تو اين باشگاه هم شهريه بيشتري ميدم و هم كرايه ماشين بيشتري نميخوام حالا كه انقدر هزينه كردم اعصابم خورد باشه 

بارون اومدو يادم داد،تو زورت بيشتره….🖤🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پیش کسی برو حالت رو خوب کنه

خيلي انرژي منفي ميگيرم ازش

عاشق ورزشم ولي يه كاري كرده صبح به زور بلند ميشم ميرم

2740
خب به راحتی میتونی دوباره مربیت عوض کنی شما قبل از اینکه بیای اینجا ی جلسه امتحانی میومدی کارشو میدی ...

فكر كنم بايد همينكارو كنم ولي واقعا اذيت ميشم

و ی چیز دیگ بهت بگم هر مربی ی اخلاقای بخصوصی داره من مربی تکواندوم اشتباه میکردی  میزدت  ت ...

من با مربي هاي زيادي كار كردم و همه مدلش رو ديدم،مربي بوكسم دقيقا اينجوري كه شما ميگيد بود ولي هيچكس ازش ناراحت نميشد

ولي اين كلا بي ادبه و به زور جواب سلام آدمو ميده

من با مربي هاي زيادي كار كردم و همه مدلش رو ديدم،مربي بوكسم دقيقا اينجوري كه شما ميگيد بود ولي هيچكس ...

خب کلا از  کسی که انرژی منفی میگیری مث همین مربیت تا جایی که میتونی فاصله بگیر واقعا تو روحیات ادم تاثیر میزاره 

خب کلا از  کسی که انرژی منفی میگیری مث همین مربیت تا جایی که میتونی فاصله بگیر واقعا تو روحیات ...

دقيقا👌🏻

2706