2737
2734
عنوان

اسم دختر کدوم قشنگ تره؟🤔

456 بازدید | 17 پست

بین این اسم ها کدومش قشنگ تره برای یکی از دوستام میخوام بارداره.نظرتونو بگید ممنون😊

تعداد رای : 37
نظرسنجی
مهدیه
0
0%
مُهنا
9
24%
مهلا
11
29%
محیا
17
45%
شب تاریک و ره باریک و من مست . قدح از دست من افتاد و نشکست. نگه دارنده اش نیکو نگهداشت. وگرنه صد قدح نفتاده بشکست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ببخشید ولی اینارو‌کی‌دیگه‌میذاره یکی‌از یکی‌دیگه  بدتر

دوست من😁

بالاخره نظر هرکس محترمه

شب تاریک و ره باریک و من مست . قدح از دست من افتاد و نشکست. نگه دارنده اش نیکو نگهداشت. وگرنه صد قدح نفتاده بشکست...
2740
محنا درسته فک کنم

نه از ریشه هنیئا به معنی شیرین و گوارا هست

دوست من😁 بالاخره نظر هرکس محترمه

بله محترم که صد در صد محترمه ولی اینا اسمای بدی هستن باید اینده اون بچه رو‌هم‌در‌نظر گرفت‌که با این اسمای خیلی‌قدیمی‌شاید حس بدی بعدنا داشته باشه 

هیچکدوم واقعا من یه لیست دارم اسم هایی که بدم میاد همه این اسما توشن

خب شما نذار رو بچت😊

بله محترم که صد در صد محترمه ولی اینا اسمای بدی هستن باید اینده اون بچه رو‌هم‌در‌نظر گرفت‌که با این ...

هر اسمی دوره ی خودش رو داره بالاخره یه زمانی قدیمی میشه

مهم اینه که معنا داشته باشه

الان همه فقط میخوان اسم جدید و عجیب غریب باشه

هر اسمی دوره ی خودش رو داره بالاخره یه زمانی قدیمی میشه مهم اینه که معنا داشته باشه الان همه فقط م ...

نه بابا خیلی اسم های اصیل ایرانی هستند که عجیب غریب نیستند ولی خوش تلفظ هستن من خودم از اسمای عجیب غریب بیزارم 

2706