2737
2734

سلام خانوما من یک ماهه زایمان کردم پسر اولم ۲سالو ۳ماهشه از وقتی بدنیا اومد خیلی بدقلق و نااروم و لوس و سوسول و مامانی بود.البته خصوصیات خوبم داره مثلا بادرکه اگر چیزی بخاد نباشه گریه نمیکنه و... ولی کلا خیلی اذیتم کرد همیشه.حالا من از وقتی دومیو اوردم روزای اول کلی با پسرم خوش اخلاق بودم حتی روزی ک مرخص شدم با شکم بخیه خورده بغلش کردم و کلی ب سازش رقصیدم اما این دو روزه ک کلا کم اوردم.واسه هرررچیزی اذیتم میکنه.قبل خابش ده بار بلندم میکنه میگه فلان چیزو بیار.واسه دسشوییش کلی حرصم میده و دیگه تحمل قبل رو ندارم.دو روزه خیلی داد میزنم روش و حتی نیشگونشم گرفتم و زدم پشتش از شدت عصبانیت.درضمن حس پشیمونی هم ندارم همش میگم دوسال ب سازش رقصیدم فایده نداشت پس بزار تنبیه ش کنم.راهنمایی کنید لطفاااا

اگر این روند ادامه بدی از اون بچه یک ادم پرخاشگر میسازی خوددانی

به خدا گفتم :بیا جهان را قسمت کنیم آسمان مال من،ابر هاش مال تو دریامال من،موج هاش مال تو ماه مال من،خورشیدمال تو، خداخندید گفت: بندگی کن.. همه دنیا مال تو..من هم مال تو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با تنبیه بدتر میشه 

قرارم نیست هرچی اون میخواد بشه 

خب طبیعیه هوو براص اومده حساس شده میخواد جلب توجه کنخ با تنبیه بدتر میشه که

معبود من چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟ خدایا! آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنی پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا! آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنی، پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟ خدایا! آنگاه که به‌سوی تو زاری نکنم تا به من مهرآوری، پس کیست که به‌ سوی او زاری کنم تا به من مهر آورد، خدایا! چنان‌که دریا را برای موسی (درود خدا بر او) شکافتی و نجاتش دادی، از تو می‌خواهم بر محمّد و خاندانش درود فرستی و از آنچه در آن گرفتارم مرا رهایی بخشی و بر من گشایش دهی گشایشی فوری نه دیر وقت، به فضل و مهربانی‌ات، ای مهربان‌ترین مهربانان.
2742

دیگه مادر شدی باید بتونی آستانه تحمل و صبرتو بالا ببری 

منم الان باردارم و ان شاءالله وقتی ب دنیا بیاد پسر اولم میشه دقیقا 2 سالش. 

با زدن و داد زدن بچه لجباز تر و کم اعتماد ب نفس تر میشه 

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖

اون کلا 2سالشه بعد میگی2سال به سازش رقصیدم؟یعنی 1سالگی به قبلم که خیلی اختیاری در راه رفتن حرف زدن خوردن نداشت حساب کردی😅

به خدا گفتم :بیا جهان را قسمت کنیم آسمان مال من،ابر هاش مال تو دریامال من،موج هاش مال تو ماه مال من،خورشیدمال تو، خداخندید گفت: بندگی کن.. همه دنیا مال تو..من هم مال تو
2740
اگر این روند ادامه بدی از اون بچه یک ادم پرخاشگر میسازی خوددانی

اصلا نمیدونم چیکار کنم.من بچه ی دومم خیلی شکرخدا ارومه.همه وقتم واسه اولیه ینی دومی رو فقط شیرمیدم اما دیگ کلافه شدم از دست پسرم

تاپیک ۱۵ سال آینده : «پسرم خیلی پرخاشگره هی دعوا میکنه سر هرچیز کوچیکی نمیتونیم جلوشو بگیریم باید چیکار کنم؟»

تو که میترسیدی از تاریکی الان چجوری تنهایی خوابیدی؟ کاش میدونستم آخرین غروبه , شهرمون جنگه خیابونا شلوغه , دستت تو دستم میدوییدیم تو کوچه که ازم گرفتنت با یه گلوله ...🕊️🤍

خدا صبرت بده عزیزم

استنشاق در نسیم بین الطلوعین خیلی در آرامش اعصاب موثره

سلام عزیزان .یک حسینیه در مشهد گروهی رو تشکیل دادن برای ازدواج افراد مجرد.و معرفی موارد ازدواج به همدیگه. اگه هر فرد مجردی رو میشناسید که قصد ازدواج داره،چه آقا و چه خانم.و در هر سن و سالی،میتونید به آیدی زیر در ایتا و سروش پیام بدید ،تا فرم های ثبت نام رو در اختیارشون قرار بدهند.😊@andishehayniko
اون کلا 2سالشه بعد میگی2سال به سازش رقصیدم؟یعنی 1سالگی به قبلم که خیلی اختیاری در راه رفتن حرف زدن خ ...

اخه دوسال از گل نازکتر نگفتم بااوجود اذیتاش.بااینکه همه وقتم واسه خودشه اما باز بدقلقه کم اوردم دیگه

بنظرتون چیکار کنم.

بنظرم از مشاور های کودک کمک بگیر

تو که میترسیدی از تاریکی الان چجوری تنهایی خوابیدی؟ کاش میدونستم آخرین غروبه , شهرمون جنگه خیابونا شلوغه , دستت تو دستم میدوییدیم تو کوچه که ازم گرفتنت با یه گلوله ...🕊️🤍
2706