2733
2739
عنوان

در مورد محدودیت های نی نی سایت گفتگو کنیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 108055 بازدید | 3865 پست

چه جالب🙂😂به تقلید از یه دختره تو کامنتا

تاریخ امروز بمونه به یادگار،لطفا ۲ سال دیگه یکی اینو لایک کنه بیام ببینم به آرزوم یا بهتره بگم به آرزوهام رسیدم یانه هعییی🙂😂خداحافظ عزیزم

وااااای خدای من این تاپیک مال 16 سال پیشههه خب بذارید منم یادگاری بنویسم سلام بر آیندگان😂نمیدونم ...

دادا جو گرفتت اخه ایندگان چیه 😂 مگ قراره صد سال دیگ یا یه موجودات دیگ بیان جامون اینارو بخونن 😂 اصن شاد شدم بعد خوندن کامنتت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چه جالب🙂😂به تقلید از یه دختره تو کامنتا تاریخ امروز بمونه به یادگار،لطفا ۲ سال دیگه یکی اینو لایک ...

اگه همه لایکاتو چک میکنی اره دوسال دیگه میبینی😅

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊

سلاممم حالا که همه یادگاری نوشتن بزار منم بنویسم 

امیدوارم چندساله دیگه اگه اینو خوندم به چیزایی که میخوام رسیده باشم و بقیه هم همینطور وقتی این تاپیکو خوندم اینکه نوشته سال ۸۵ عجیب بود ولی چندسال دیگه تاپیک خودمم عجیبه راسی سلام کسانی که سالها بعد این تاپیک رو میخونین🌙❤

-a 

تبدیل شدن به فردی دیگر، تلف کردن شخصیت خودتان است🌱
2738

باورتون میشه ممکنه کاربریایی که اینجا کامنت گذاشتن ممکنه نباشن و فوت شدن:))

میشه برای چیزی که میخوام یه صلوات بفرستین جورشه🥺🤍 این یه مدت بیو من بودبخاطر دل پاک شما چیزی که غیرممکن بود جور شد🙂👆🏻👆🏻
باورتون میشه ممکنه کاربریایی که اینجا کامنت گذاشتن ممکنه نباشن و فوت شدن:))

خیلی ناراحت کنندس 

دوست دارم بدونم کسی که این تاپیک رو زده یا کسایی که سال ۹۲ جواب دادن الان زندن یا نه و چیکار میکنن

تبدیل شدن به فردی دیگر، تلف کردن شخصیت خودتان است🌱
خیلی ناراحت کنندس  دوست دارم بدونم کسی که این تاپیک رو زده یا کسایی که سال ۹۲ جواب دادن الان ز ...

دقیقا 

شاید منو توم که داریم الان حرف می‌زنیم چند سال بعد یکی کامنتمونو بخونه و بگه ممکنه اینا دیگه الان نباشن:))

میشه برای چیزی که میخوام یه صلوات بفرستین جورشه🥺🤍 این یه مدت بیو من بودبخاطر دل پاک شما چیزی که غیرممکن بود جور شد🙂👆🏻👆🏻

سلام منم یادگاری مینویسم.....خدایه بچه سالم.بهم بده..یه پسر14سال دارم.خداحفظش کنه برام..اگه مصلحت بوددختر،،اگه نه پسر...اگه..نداد.شکر..هرچی صلاحه..خدایدوپسرموحفظش کنه درپناه، خودش

به نام خداوند رنگین کمان 

سلام😊😊😊

واااااای این تاپیک مال 16 سااااال پیشه خدامیدونه تا کی باشه و در آینده کیا ببینن تاپیکو! ولی جز اولین تاپیک های سایته همه یادگاری نوشتن بذار منم بنویسم 🖋️📙

آهای تویی که این پستمو میبینی تو رو خدا واسه همه دعا کن مردم ما خیلی مشکلات دارن فقر گرونی بیماری بیکاری و... 😥😥همه اینا و مخصوصا حوادث اخیر و مخصوصاً از 13 دی 98 که سردار سلیمانی از بین ما رفت خلاصه انگشت شمارن کسایی که بی تفاوتن و هممون ن حال روحی خوبی داریم ن حال جسمی خوبی لطفا منم دعام کنید مشکلاتم حل بشه و کنکور قبول شم چیزی که میخوام و در آینده موفق باشم 🌹

امیدوارم ظهور آقا هر چی زودتر اتفاق بیوفته ک مردم ما خسته هستن و بعد این همه بارون خون بالاخره پیداش بشه رنگین کمون

بیایین مهربون باشیم انسانیت واسمون آرزو نباشه چون فرصت زندگی یک بار ب ما داده شده 10 سال دیگه چه کسانی از ما باشن و نباشن و اونایی هم ک هستن تو چه شرایطی باشن گاهی اوقات خیلی زود دیر میشه از همین الان شروع کنیم و انسان ب معنای واقعی باشیم 

همه مردم ایران دوست داشتنی هستن به امید روزایی که هممون از ته دل احساس شادی و خوشبختی کنیم 😊😊🌹

16 /09 / 1401 

💔🙂🖤
2706