2733
2734
عنوان

زنی که آرزوی مادر شدن داشت !

| مشاهده متن کامل بحث + 609 بازدید | 34 پست
ممنون نینی سایت به چه دردت میخوره؟ (سواله فقط) 

والا قبلن میومدم داستانن ها و تجاربی ک اعضا داشتن رو میخوندم و معتاد شده بودم حخخخ هر روز توی تاپیک ها بودم ولی رفته رفته دیدم ک موج منفی زیادی رو ب خودم جذب کردم ی مدت فاصله کرفتم ازش و وقتی ک برگشتم استفاده مفید تری میکنم مثلن کسی در مورد شهرم سوال داشته باشه زاهنمایی میکنم یا اهنگی سریالی چیژی بخام توی تاپیک ها میگردم یا مثلن اوندفعه ما یک عمل قلب باژ داشتیم من اومدم اینجا و از اطلاعات و تجارب اعضا خوندم خطرات و پیشگیری ها

سایت مفیدی هستش خدایی 

والا قبلن میومدم داستانن ها و تجاربی ک اعضا داشتن رو میخوندم و معتاد شده بودم حخخخ هر روز توی تاپیک ...

اهام

نه‌تو‌آنی‌که‌همانی‌ ؛نه‌من‌آنم‌که‌تو‌دانی !  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام وقتتون بخیر

لطف میکنید درخواستمو قبول کنید

در مورد بوشهر سوال داشتم ازتون 🙏🌹

میگن وقتی دیگران برات دعا کنن دعات زودتر مستجاب میشه ، حالا چه بهتر که اون نفر شما نی نی سایتی های عزیز باشید😍 💞 میشه برای حاجتم صلوات بفرستید 💞😘 مرسی 

خیر دنیا و آخرت نصیبتون بشه

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
2728