2410
2553
عنوان

زنی که آرزوی مادر شدن داشت !

604 بازدید | 34 پست

سلام و روز بخیر

این یک داستان واقعی است از زنی که بزرگترین آرزوش مادر شدن بود...

حدودا ده سال پیش بود و من 9 10سالم بیشتر نبود ما توی ی مجتمع زندگی میکردیم اون موقع و خب یک از خانما که دوست مامانم بود بچه دار نمیشد و خب رفت و امد زیاد داشت به خونه ما

دیگه هر وقت که کاری داشت یا کمکی میخاست من میرفتم بهش کمک میکردم مثلن یادمه خیلی میرفتم مغازه براش پفک و چیپس و اینا میخریدم یا نمیدونم میرفتم خونشون برام بازی روی کامپیوتر میزاشت خودشم کنارم مینشست و بهم یاد میداد میگفت اینجوری بازی کن
 برنامه کودک همیشه روی تلویزیونش روشن بود و بعضی وقتا باهم نگاه میکردیم خخخ زن خیلی مهربونی بود خلاصه و کلی قربون صدقم میرفت همیشه
مادر نبود اما مهر مادری عمیقی داشت

بعدن ک من بزرگتر شدم ایشون هم بار کردن رفتن یه شهر دیگه بخاطر شغل همسرش ولی خب 3 4 سال پیش برگشتن با این تفاوت که ایشون بشدت مریض شده بود... و متاسافانه سرطان سختی گرفته بودن جوری ک نمیتونست راه بره و همیشه توی خونه بود و من ندیدمش بجز یک بار از دور ک داشت سوار ماشین میشد و کلن خیلی ضعیف شده بود

ولی مهر مادری و محبت هایی ک کردی هیچوقت یادم نمیره و ازت ممنونم

میدونم که تو پیام من رو اینجا نمیبینی اما میدونم که حسش میکنی و صدامو میشنوی

پسر ده ساله درون من همیشه با توعه

تقریبن یکسال بعداز اینکه برگشتن به مجتمع بود که متاسافانه ایشون به علت سرطان فوت کردن و در سن 34 ساگلی رحمت خدا رفتن...

روحت شاد مهربون 😔

و من اخرین بار تقریبن دوماه پیش بود که رفتم سر مزارش و بخاطر محبت هایی که در حق من کرده بود در بچگی ازش تشکر کردم ...

باید بازم برم... 🖤

روحش شاد

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

روحشون در آرامش 

💚أَلا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ 🌺💚خدایا ما جز تو پناهی نداریم 🌺💚🌺خدایا مارو به خودمون واگذار نکن🌺 💚خدایا عاقبت به خیرمون کن 💚🌺
2706