2733
2734
عنوان

مامانایی که خون تو مدفوع بچه هاشون بوده خواهش می کنم جواب بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 22875 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر منم اینطوری بود از 4 ماهگی.. من دیگه شیر نخوردم تا 9 ماهه شد لبنیات رو کم کم شروع کردم...و الان که 13 ماهه است دیگه خوب شده.. رعایت کن حتما ببین از چیه...

من فهمیدم بچم به شکلات حساسه یعنی هر وقت من کاکائو میخوردم تو مدفوع پسرم خون دیده میشد...و به نظر خودم به لبنیات نبوده اما من باز رعایت کردم...

الان به خودش شیر گاو و ماست و خامه و همه چی میدم..نگران نباش خوب میشه
سلام
دختر من هم تو 5 ماهگی این مشکل رو گرفت همونهایی که دکتر به شما گفت رو به من هم گفت من رعایت کردم و مشکلش حل شد الان 9 ماهشه از دیروز دارم دوباره لبنیات استفاده می کنم ببینم چطور میشه دکتر به من گفت بعضیها تا 9 ماهگی بعضیها هم تا یک سالگی ممکنه طول بکشه حساسیتشون ولی خوب میشن من وقتی به دخترم ماست میدم چیزی توی مدفوعش نمی بینم ولی وقتی خودم میخورم سریع نشون میداد حالا تا دو سه روز دیگه نتیجش معلوم میشه .تست حساسیت هم اصلا لازم نیست بدی فقط خودت رعایت کن.
مخصوصا لبنیات و شکلاتها و بسکویتها رو یعنی هرچیزی که از ترکیبات شیری درست میشه (سوسیس و کالباس و گوشت گاو و گوساله البته گوشت گوسفند اشکالی نداره بخوری )
2731
2738
بچه ها من امروز 5 روزه که کاملاً دستورات دکتر رو رعایت کردم ولی هیچ فرقی نکرده هر بار که شکمش کار میکنه یک مقدار خیلی کمی خون هست چیکار کنم. تو رو خدا دارم دیوونه میشم بگید بچه های شما چقدر طول کشید تا خوب شدند؟ دکتر گفته اگه بعد دو هفته خوب نشد باید ببریش کولونوسکوپی (یعنی روده اش رو از مقعد با دستگاه ببینند) خیلی نگرانم تو رو خدا بگید چیکار کنم
مامانا تو رو خدا جواب بدید الان 8 روز گذشته و خونش بیشتر شده دکتر میگه باید کولونوسکوپی بشه. تو رو خ ...

سلام بهار جون پسر منم مثل دختر شماست منم یک هفته است رعایت کردم ولی خوب نشده و هنوز خون

لطفا من راهنمایی کن خیلی نگرانم چکار کردی چی شد؟

مامانا تو رو خدا جواب بدید الان 8 روز گذشته و خونش بیشتر شده دکتر میگه باید کولونوسکوپی بشه. تو رو خ ...

سلام ..دختر منم یکسالشه چند روزه تو مدفوعش خلطه خونی دیدم بردم آزمایش گفتن هم خونه هم عفونت..دکتر گف به پروتیین گاوی حساسیته داره اخه من ک چند ماهه هم ماست و اینا بهش دادم هم خودم خوردم مشگلی نداشت..چند روزه داروام میدم ولی بازم خون تو مدفوعشه..خیلی نگرانم ..بچه شما خوب شد😢😢