2733
2739
عنوان

به بهترین پاسخ شارژ ۵۰ تومنی هدیه میدم

| مشاهده متن کامل بحث + 354 بازدید | 41 پست

پلاستیک فروشی از این ظرفای اشپزخونه و چ میدونم سرویس اشپزخونه چیزیه ک قطعا زنا دنبالشن و نیاز همیشگیشونه و اگه ب اشناهاهم قسطی بدی ک نونت تو روغنه یکی از همسایه هامون ۶ساله همچین مغازه ای داره خدا برکت بندازه ب مالش هم سازگار با مردم هم جنسای خوب میاره وضع مالش خیلی خوبه با همین مغازه کل خرجای زندگیشو میچرخونه ی ماه دیشم ی شعبه دیگم زد توی چندتا محله پایین تر الان دخترش اونجاس

میشه برا تو دلیم یه صلوات بفرستی که سالم بیاد تو بغلم❤️امیدوارم این حس نصیب همه منتظرا بشه و شمایی که این متن رو میخونی به خواستت برسی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پلاستیک فروشی از این ظرفای اشپزخونه و چ میدونم سرویس اشپزخونه چیزیه ک قطعا زنا دنبالشن و نیاز همیشگی ...

پلاسکو منظورته عزیزم؟ بیشتر توضیح میدی لطفا؟

۲۵ آذر :۷۳ کیلو🥴   وزن 
2731
اینجا شهرستانه، فکرکنم پیشنهاد شما واسه شهر خوب باشه

گفتی بازار هست و خیلی شلوغ میشه ..‌ هوا هم که این روزها سرد .‌ بوی آش هرکسی رو گرسنه می‌کنه . 

پیشنهاد میکنم یک قابلمه ی بزرگ بپزید بزارید پست ماشین و برید دو همون باشگاه و ببینید. چقدر مشتری دارید 😉 بعد میتونید به مغازه فکر کنید .

مهندس کامپیوتر و حسابداری بلدم، آشپزیم خوبه، ترشی و مربا و... بلدم، 

چون ترشی و مربا بلدی بنظرم از این مغازه های سبزیجات آماده طبخ میفروشن بزن، سبزی خورد کنی(سبزی خورشی، کوکویی، قلیه ماهی)، آبمیوه گیری مثل آب لیمو و اینا، سبزی خوردن تمیز و شسته و بسته بندی شده، پیازداغ آماده، ترشیجاتی و مرباهایی ک هنر دست خودتونه، حتی فصل باقالی؛ باقالی اماده مصرف و بسته بندی شده

درامدش عالیه، چون تو محله هم هستید و مغازه خونتونه خیلی مشتری جذب میکنید مخصوصا اگر کارتون خوب و بهداشتی باشه

2740
پلاسکو منظورته عزیزم؟ بیشتر توضیح میدی لطفا؟

اره ی همچین چیزی،وسایل ضروری هر خونه ایه و زنا در طول ماه چندین بار میگیرن از طرفیم وقتی چیزای فانتزیم بیارین تحریک میشن با دیدنش و میخرن😍.منظورم از کنار اومد ینی شرایط اقساطی برای اشناها و کسایی ک میشناسی یا معرف دارن.الان من خودم وسایلامو پیش همین خانوم میارم هرماه میرم۶۰۰.۷۰۰بهش میدم یا قسطمو نصف پرداخت میکنم و چیزایی ک نیاز دارمو میارم مغازه ایه ک همیشه بهش نیاز دارم و نمیتونم کنار بزارمش

میشه برا تو دلیم یه صلوات بفرستی که سالم بیاد تو بغلم❤️امیدوارم این حس نصیب همه منتظرا بشه و شمایی که این متن رو میخونی به خواستت برسی
بنظرم پلاستیک فروشی یا لباس بچگونه....خانما زیاد به این دو مورد علاقه دارن 

دقیقا