2737
2739
عنوان

دلم پیتزا میخاد پول نداریم🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 5874 بازدید | 82 پست
خب عزیزم اگه بچتون بزرگه برو سرکار تا شوهرت متوجه بشه واقعا ب پول احتیاج داری

سرکار میرم و این وضع رو بدتر کرده 

خرج بچه هم گذاشته رو من 

هرروز هم دعوا می‌کنه میگه تو کرایه خونه نمیدی 

تو پولات رو چیکار می‌کنی 

تو برای خونه هیچی نمیخری 

عیب نداره . ماهی رو هر وقت از اب بگیری تازست . دعوا کرد؟ کوتاه نیا پول رو بگیر . با هر بدبختی شده بب ...

نه بیرون میاد نه از قیمت ها خبر داره ،،،،

نمیده دیگه به زور آخه چطور میشه گرفت!!به زور چطوری بگیرم وقتی نمی‌ده ؟؟؟

اسم  پول بیارم زیاد ،،،، دعوا راه میندازه میگه تو از قصد میخوای با من لج کنی که از من پول میخوای ،،،،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
۱۵ قسط الهی چقد سخت آخه 😔 چقد بایر درآورد که ۱۵ قسط داد خدا کمک هممون بکنه

هرچی دربیاد باید بریم یچیزی هم از این و اون قرض کنیم بزاریم روش بدیم به چک که برگشت نخوره😢

خیییلی چیزا حذف شده

شروع رژیم ۱۸ تیر ۴۰۲👈۷۷/۱۰۰👈؟؟؟؟👈 هدف ۶۵
واقعا خیلی گرونی شده و شرایط سخته بخدا الان یه لباس زیر پاره تنمه هی میدوزم میپوشمش  فنرش هی ...

من دی جیکالا سوتین عادی خریدم ۳۲ تومن.اصلا چرا فنری باشه که اینجوری اذیت بشی.هم ارزونه میتونی بخری هم که بگذره دیگه فنری چیزی نداره که اذیتت کنه

گفتار درمان هستم.اگه تو تاپیکی به کمکم نیازی بود تگم کنید لطفا☺️
من دی جیکالا سوتین عادی خریدم ۳۲ تومن.اصلا چرا فنری باشه که اینجوری اذیت بشی.هم ارزونه میتونی بخری ه ...

درست میگی

آخه بزرگ و آوبزون شده باز فنری بالاتر نگه میداره 

اگه شرق تهران هستی از بابام خرید کن لطفا دستفروشه و لیف میفروشه.. خیر ببینی الهی🤲.. ختم انعام. ختم قرآن. ختم صلوات و فاتحه هم برای امواتتون انجام میدم اگه قابل باشم🌹

عزیزم خیلی ناراحت شدم خدا بزرگه تواین اوضاع زندگی اکثر آدما همینه خداروشکر کن ک خودت و خانوادت سالمید و درکنار همید.این چیزا حل میشه.خودتم میتونی تا تموم شدن قسطا بری سرکار و کمک خرج شوهرت و زندگیتون باشی.

یک عدد دانشجوی ارشد روانشناسی هستم و خیلی خوشحال میشم وقتی میتونم تو یه سری مسائل و مشکلات کمکتون کنم و بهتون مشاوره بدم🥰ولی متاسفانه واسه زندگی خودم نمیتونم روانشناس خوبی باشم و به کمک و راهنمایی‌های بقیه نیاز دارم😔چندوقتیه خیلی حالم بده اصلا نمیدونم یهو چیشد که اینجوری شد فقط میدونم دیگه نمیتونم از ته دلم شاد باشم و بخندم…تو بدترین دوران زندگیم گیر افتادم و تو اوج جوونیم دارم پیر میشم…لطفا واسه رو به راه شدن زندگیم برام صلوات بفرستید و دعام کنید دوستان😭🙏
2740