2726
عنوان

دلم پیتزا میخاد پول نداریم🥲

5778 بازدید | 82 پست

۱۱ میلیون درامد داریم تقریبا (شغل شوهرم آزاده آمار کارتخوان بیشتر وقتا ۱۱ تومنه )

۸ تومن هم قسط داریم انقدر خرج خونه زیاده ک نمیرسیم ی بیرون بریم ۲ سال عقد بودم چند ماه هم عروسی کردم ی مسافرت نرفتیم .۷ ام تولدمه ولی فک نکنم بتونیم ی کیک هم بخریم انقدر از خدا خاستم کمک کنه خسته شدم 

۸میلیون قسط چی اخه🥺

صادق هدایت : دیشب که نمیداستم برای کدامین یک از دردهایم گریه کنم کلی خندیدم🍃 . از بین دیونه و روانی بودن دیونه رو انتخاب کن و به هم بخند تا که روانی باشی و همه بهت بخندن🤍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برو سرکار حتی شده تا یکسال خیلی جلومیوفتید

کجای زندگیمی تو که من میگردمو نیستی ..یه روزی مطمئن بودم پای حرفات وایمیستی ...تو هرجارو بگی گشتم که شاید باز پیدا شی ..به عشقت زنده موندم کاش هنوزم عاشقم باشی ❤️🥲شادمهر❤️                                                                               (من از سال۹۷عضومم ولی چهاربارترکیدم)خداوکیلی الکی گزارش نزنید دیگه شماره ندارم وصل شم مرسی اَه

خودت نمیخوای بری سرکار؟ 

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡
2706