2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره گلم میدن نهایتشم ندن اسم قرصوبده یه دکترعمومی تودفترچه بنویسه ازداروخانه بگیر
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم....میشه براشادی روح پدرم وهمه رفتگان یه فاتحه و صلوات بفرستید....ممنونم
مرسی دعا کن عزیزم رزا جان شمام پرولاکتین ات بالاست
یا امام رضا یا ضامن آهو حالا دیگه دستام از تو یاری میخواد از خدا برای ما بچه ای صالح بخواه فدایمهربونیات آقا
2731
من داستینکس مصرف کردم دو دوره خوردم اومد پایین ولی درحین خوردنش جلوگیری میکردم بعد ازمایش دادم اومده بود پایین،دکترم گفت یه دوره دیگه مصرف کن و جلوگیری نکن هروقت فهمیدی بارداری دیگه نخور..منم همون ماه باردار شدم
خدایــا هزاران بـار شکرت
پرولاکتینم بالا بود دلیلش کم کاری تیرویدم بود قرص تیروید خوردم پرولاکتینم اومد لب مرز هر چی گفتم دکتر جان دارو بده بیاد پایین گفت نیازی نیس!! و باردار شدم ولی سقط شد متاسفانه چند روز دیگه میخوام آز بدم ببینم اوضاعم چجوریاس اگه باز دکتر قرص نداد خودم باید بخرم از داروخونه شیدل جان ممنون از راهنماییت عزیزم
2740
سارا جان پرولاکتینت چنده؟ من وحشتناک بالا بود چون ماکرو آدنوم دارم ولی دکتر برام داستینکس نوشت الانم بروموکریپتین میخورم داره پایین میاد البته شوهرم هم مورفولوژیش افتضاحه دارم تقویتش میکنم . نگران نباش هر مشکلی راه حلی داره
خوایه گیان بمگه ینه به آواته کانم
من رفتم دکتر طب سنتی گفت اصلا تخک نداری بنظرتون میشه بخاطر پرولاکتین بالا باشه چیکار کنم هر چی اقدام کردم باردار نشدم
من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح داده و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت