2737
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ببین اینم یه حدس بود از طرف بچه های سایت چون بنده خدا گفت هم مدرک ارشد زنتیک داره هم مدرک مربوط به ...

چطور مدرک تخصصیش دستش نبود؟ احیانا شما از رو هوا داری حرف میزنی؟بعدم کسی ‌که دروغ میگه بنده خدا نیست بنده خدا کسایین که علاف یک ادم دروغگو شدن

پزشک قانونی که مدرکش اینی که داد نبود

شیرازم تسلیت💔💔ایرانم تسلیت💔💔💔💔
2731
مثلا چ اطلاعاتب

خیلی چیزها

مثلا از اینکه جسدهایی که بعد نبش قبر میارن چه شکلی هستند

یا اینکه ایشون برای اعدام هم به عنوان پزشک معتمد میرفتند در محل و از لحطات اعدام حرف میزدند

کمی دلهره اور بود ولی جالب

چطور مدرک تخصصیش دستش نبود؟ احیانا شما از رو هوا داری حرف میزنی؟بعدم کسی ‌که دروغ میگه بنده خدا نیست ...

میگم من نقل قول حرفهای ایشونو کردم

اصولا اگر شما در یک ارگان دولتی مشغول به کار بشید مدرکتون اونجاست نه کنج خونه

من خودم کارمندم مدرک تحصیلیم داخل پروندمه 

هم اصلش هم کپیش

اصلش برای اینکه جای دیگه نباید و نتونیم مشغول بکار بشیم همزمان

از کجا متوجه شدید مدرکش چیه

میگم ک منم نبودم تا نصف هاش خوندم تاپیک تعطیل شده بود نصف شب باز کردن باز حرف زدن مدرکشو فرستاده خودش گفته فلا همین مدرکام در دسترسمه بقیه هم بهش شک میکنن میگن دروغگویی باز بسته میشه تاپیکش ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌فرداش یکی تاپیک زد تاپیک پزشک قانونی چرا ترکید چن نفر اومدن گفتن دروغگو بوده و فلان بیخود با احساسمون بازی کرد نمی‌دونم منم بخدا هنگ شدم کلا 

💞👩🏻‍❤️‍👨🏻
از تخیلاتش نبود احتمالا کسی که اونجا کار میکنه اینن چیزها رو میبینه یا از پزشکها میشنوه به هر حال ...

اره منم از اطلاعات ش ب وجد اومدم خیلی تحت تأثیر قرار گرفتم کلا جو اون تاپیک فرق میکرد

💞👩🏻‍❤️‍👨🏻
2740
اره منم از اطلاعات ش ب وجد اومدم خیلی تحت تأثیر قرار گرفتم کلا جو اون تاپیک فرق میکرد

اره هیجان اور بود

البته یکم هم ترسیدم

مخصوصا که وقتی همه خواب بودن داشتم میخوندم اونجایی که گفت احساس میکرده صدایی بهش میگه اهای با توام...

😬😬😬😰😰😰😰

نگفت مدرک پزشک قانونی دارم اونجا کار میکرد قضاوت نکنید

اخه میگن اگر دکتر نباشی ک دستت تیغ نمیدن ک بری گلوی جنازه رو برش بدی اگرم اونحا فقط کار میکرد و دکتر نبود چجوری میگف گلو شو برش دادم و فلان....منم در حیرتم

💞👩🏻‍❤️‍👨🏻
اره هیجان اور بود البته یکم هم ترسیدم مخصوصا که وقتی همه خواب بودن داشتم میخوندم اونجایی که گفت اح ...

اره منم خونه تنها بودم شوهرم نبود کلا هم میترسیدم هم دلم نمیخاس بیام بیرون از تاپیکش 

💞👩🏻‍❤️‍👨🏻
چقدر مدرک گرا هستند همه😂😂😂 تجربه مهمه اطلاعات درست مهمه یا مدرک؟

مدرک گرا نیستیم اما صداقت برامون مهمه

اگه میشه برای ظهور امام زمان و حاجت روایی خودتون و من صلوات بفرستین .. مطمـئن باش که خداوند تو را عاشقانه دوست دارد ؛ چون در هر بهار برایت گل می فرستد و هرروز صبح آفتاب را به تو هدیه می کند. به یاد داشته باش که پروردگار عالم با این که می تواند در هر جائی از دنیا باشد ، قلــب تو راانتخاب کرده و تنها اوست که هر وقت بخواهی چیزی بگوئی گوش می کند ..مریم سابق هستم تو سایت جدید نتونستم با کاربری مریم وارد بشم..🌹🌹🌹
میگم من نقل قول حرفهای ایشونو کردم اصولا اگر شما در یک ارگان دولتی مشغول به کار بشید مدرکتون اونجاس ...

خودش اقرار کرد که مدرکش همینه 

اگه میشه برای ظهور امام زمان و حاجت روایی خودتون و من صلوات بفرستین .. مطمـئن باش که خداوند تو را عاشقانه دوست دارد ؛ چون در هر بهار برایت گل می فرستد و هرروز صبح آفتاب را به تو هدیه می کند. به یاد داشته باش که پروردگار عالم با این که می تواند در هر جائی از دنیا باشد ، قلــب تو راانتخاب کرده و تنها اوست که هر وقت بخواهی چیزی بگوئی گوش می کند ..مریم سابق هستم تو سایت جدید نتونستم با کاربری مریم وارد بشم..🌹🌹🌹
2706