2733
2739
حله _ منم نظرم اینه به حرف دل گوش نده ( وقتی دلت گرفت با مغزت جوابشو بده =》 بگو اینم تقدیر شما بوده ...

ببین من همههههه حرفاتو قبول دارم ادم نمیتونه با تقدیرش بجنگه وباید ادامه بده ولی وقتی یه جا از بدنت زخم میشه زمان میبره تا خوب بشه هرچی این زخمه عمیق تر باشه بیشتر قلب و دل وجود ادمه مگه میشه صربه بخوریم زودم خوب بشه یه سری دردا طول میکشه تا خوب بشه تا کمی اروم بشه حتی خوبم نشه اروم بشه و یه سری دردا هیچوقت خوب نمیشه هیچوقت 😔😔😔

قربونتتتتت برم من بخدا که خوب نیستم هرچی هستم از خوبی خودته چون انقدر خوبی انقدر ماهی منم مثه خودت م ...

ففدات  مهربون مرسی که به حرفام گوش دادی خیلی سبک شدم 

خدا بهترین ها رو برات رقم بزنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ففدات  مهربون مرسی که به حرفام گوش دادی خیلی سبک شدم  خدا بهترین ها رو برات رقم بزنه  ...

قربونت بشم عزیزم کمتریییییین کاری که میتونستم واسه خواهرم بکنم فداتشم عزیزم انشالله خدا اول به دله پاکت  نگاه کنه و اول حاجت و دعاهای قشنگتو براورده کنه عزیزولم خدا اجرتو میده 💋💋💋💋💋❤❤❤❤

2731
من به مرگ راضی بودم آنقدر به خدا التماس کردم منو بکشه ولی نکشت و شاهد زجر کشیدنم بود امیدوارم دیگه ...

متاسفم ..😖

به نام خدای رنگین کمون..💭🌈🖤سلام به مردم شریف ایران🖤بچها نخندینا.. 🖤🥲متهم اظهار پشیمانی نکرد..* حرفا و صداهایی که هیچوقت از یادمون نمیره👆🥺🖤 *متاهل و متعهد 🤍🌱🫂

عزیزم واقعا از حرفات دلم به درد اومد... امیدوارم همه ی مشکلاتت حل بشه بهترین زندگی رو برات آرزو میکنم عزیزم

فقط یه چیزی از لحاظ معنوی اعتقادات رو قوی کن خیلی آروم میشی همه چیز رو بسپار بخدا خودش می‌دونه چجوری دلت رو آروم کنه دیگه گذشته رو هیچ وقت یاد آوری نکن سعی نکن فراموش کنی باهاشون کنار بیا یه بار برای همیشه تمومش کن بگو آره این این اتفاقا برا من افتاده من اونو دوست داشتم خیلی زیاد هم ولی دیگه نه تموم شددد  الان این زندگی منه تمام تلاشمو برای بهتر شدنش انجام میدم سعی کن همیشه افسار افکارت و دلت دست خودت باشه اگه عاشق شوهرت نباشی عاشق دخترت که هستی به عشق اون زندگی کن برای خودت زندگیت اینجوری حال خودت بهتر میشه عزیزم اصلا منظورم این نیست خودتو نادیده بگیری فقط برای حال دل خودت  

خداروشکر که میگی برا دخترت پدر خوبیه اصن برای اینکه از حرفاش زیاد ناراحت نشی زیاد روش حساب نکن ازش انتظار نداشته باش سخته میدونم خودمم دارم تجربه میکنم خیلی بهم سخخخت میگذره ولی میشه کنار اومد اتفاقا یکی از دوستان هم گفته بود به نظر منم شوهرت بهت حسودی می‌کنه خیلی زیاد هم ولی نمیدونم چرا خخخخ شاید چون ازش سری سعی کن بفهمی رو چی حساس شده بهت اونو سریع  ترک کنی وگرنه خیلی هم دوست داره تو هم دختر باهوشی هستی هم بااستعداد اگه امکانش هست بری سر کار برو اگه نه خودتو با نوشتن و نقاشی که تو هردو هم خوبی سرگرم کن ذهنت آروم میشه امیدوارم بهترین ها نصیبت بشه عزیزمم همه حرفامو خواهرانه بهت گفتم بخدا امیدوارم ناراحت نشی