2737
2734
عنوان

خواستگار اسپانیایی

| مشاهده متن کامل بحث + 797 بازدید | 58 پست
اسپانیایی ساکن امریکا خیر اما ایرانی ساکن اسپانیا بلی😀

☺️

زندگی زیباست ، ای زیبا پسند ،.                                     زنده اندیشان به زیبایی رسند                                   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اینایی ک گفتین شما با مقام و محل زندگیش میخواین ازدواج کنین نه خود طرف  .اصلا شناختی ازش نداری ...

عزیز دلم ایشون خواستگار من نیست ، خواستگار خواهرمه

و عقایدشون خیلی شبیه هم هست. فراموش نکنید توی همین ایران خودمون طرف با کلی شناخت هم ازدواج کرده و منجر به جدایی شده و خیلی دیدم دو نفر از دو فرهنگ متفاوت با هم سال های  سال زندگی کردن

زندگی زیباست ، ای زیبا پسند ،.                                     زنده اندیشان به زیبایی رسند                                   
اگه ببرتم تو جزیره پرنس ادوارد زندگی کنم آره🙃

آنه شرلی زیاد دیدیا😂

منم ببر از کنار دریاچه آب های نقره ای رد میشیم و میریم کنار قصر قوش که شب هاش ستاره ها چلچراغ سقفش هستن میشینیم🤣

دختر نقره ساز شهر👸
والا  اصلا هم تراز هم طبقه هستن  فرهنگش  کلی چیزا هس  فقط مقام و منصبو میبین ...

دلیل طلاق عدم رشد و بلوغ فکری هست و نه این چیزها گلم

2740
قضیه ازدواج فقط به عقاید ختم نمیشه  خیلی چیزا هس فراوان....

درسته و هیچوقت نمیشه صد در صد گفت فلان چیز باعث طلاق میشه یا باعث تداوم زندگی ، اگر دو نفر به پختگی و بلوغ فکری برسن با دو فرهنگ متفاوت هم میتونن کنار هم خوشبخت باشن

شما برین سمینارایه دکتر شاهین فرهنگو گوش کنین  👌 خوشبخت باشین  بای

من خودم روانشناسم عزیزم موفق باشین

من خودم روانشناسم عزیزم موفق باشین

😂🤣روانشناس باشی هیچوقت اینارو نمیگی 

چرا مقاومت میکنی 

گوشی دستته یه سرچ بزن گوش کن 

انقدر سخته مگه 

برای ازدواج فقط اینا کافی نیس

باشه تو خوبی
😂🤣روانشناس باشی هیچوقت اینارو نمیگی  چرا مقاومت میکنی  گوشی دستته یه سرچ بزن گوش کن&nb ...

گلم شما برات اینجور خواستگاری اومد ازدواج نکن لطفا ادامه ندین

😂🤣روانشناس باشی هیچوقت اینارو نمیگی  چرا مقاومت میکنی  گوشی دستته یه سرچ بزن گوش کن&nb ...

گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیش پیش بو‌میده😁